Вибираємо люстру: що необхідно врахувати?

0
318

Якісне освітлення є дуже важливим елементом оформлення приміщення, створюють у ньому особливу обстановку. Для цього використовують різного виду світильники, Частіше інших для загального освітлення використовують світильники, які є ще і прикрасою приміщення, створюють у ньому комфорт і затишок. Вони, в основному, не дешеві. Але незвичайна краса цих освітлювальних приладів і наявність дивовижних технічних нововведень в них, не зможуть залишити байдужими потенційних покупців при виборі. Але перш ніж придбати люстри, необхідно знати відповіді на деякі питання.

В чому особливості вибору?
В торгових центрах вибір даних освітлювальних приладів величезний. Вони різні за розміром, формою, матеріалом виготовлення та ін. Як не помилитися при виборі?

Насамперед, необхідно враховувати:
1. Розміри кімнати. Для приміщень з великою площею необхідні і великі люстри, які зможуть створити в них святкову атмосферу, стануть особливим привабливі елементом декору.
2. Висоту стель. Від цього буде залежати ваш вибір кріплення світильника. При наявності високих стель, добре будуть виглядати підвісні люстри. Вони кріпляться за допомогою жорсткої або гнучкою штанги, ланцюжки. У невеликих приміщеннях такі світильники візуально зменшать їх. Тому в них будуть краще виглядати моделі, що кріпляться безпосередньо до стелі за допомогою дюбелів тощо
3. Різновид ламп. Зараз використовують для домашнього освітлення лампи розжарювання, світлодіодні, люмінесцентні, галогенні.
4. Спрямованість світла (в боки, вгору або вниз).
5. Дизайн приміщення, де буде встановлена люстра. Від цього буде залежати стиль самої люстри. Наприклад, «класика» не зовсім доречна у вітальні, виконаної в сучасному стилі. Але іноді допускається змішування стилів, внаслідок чого кімната буде виглядати оригінальною, не схожою на інші.

Технічні новинки

Прогрес не стоїть на місці. В даний час є люстри, керовані дистанційно. За допомогою пульта управління є можливість, не рухаючись з місця, включити і вимкнути світло, зменшити яскравість, залишити включеними необхідну кількість ламп і навіть регулювати фонову музику в приміщенні.

Правильно вибрати будинок люстру – це значить створити дійсно якісне штучне освітлення, здатне у вигідному світлі представити одні деталі обстановки і приховати інші, зробити ваш будинок набагато затишніше і комфортніше.