Як збільшилася популяція пінгвінів на 100 % завдяки мінному полю (4 фото)

0
305

Історія збільшення популяції пінгвінів на Фолклендських островах (південно-східна частина Атлантичного океану) така: все почалося в далекому 18 столітті, коли китобійні суду запливали на острови, щоб добувати китовий жир. Вони варили туші китів у величезних чанах, але для розпалювання необхідно було величезна кількість деревини. Після того, як всі дерева на островах були вирубані – китоубийцы взялися топити чани пінгвінами, так як завдяки їх жиру вони добре горіли. Так за 300 років гноблення пінгвінів їх популяція зменшилася на 95 % і наблизилася до вимирання.

Але завдяки так званій Фолклендська війна 1982 року. Коли Аргентина хотіла завоювати Фолклендські острови, що належали в той час Великобританії, висадили свій десант на архіпелазі і почали мінувати всі поля. Війна була блискавичною – Великобританія підтвердила свої права на острови, але величезна кількість хв по всьому архіпелагу негативно вплинуло на розвиток будь-якої людської діяльності.
Как увеличилась популяция пингвинов на 100 % благодаря минному полю (4 фото)

Великобританія спробувала розміновувати мінні поля, але їх було так багато, що влада прийшли до висновку, що легше обнести парканом ці місця і забути про них. Завдяки цьому кроку пінгвіни почали мирно співіснувати на островах. їхня кількість перевалила за 1000 000. Ось так завдяки людському фактору популяція тварин була на межі вимирання і знову таки завдяки людині їх чисельність досягла величезної кількості.
Как увеличилась популяция пингвинов на 100 % благодаря минному полю (4 фото)

Как увеличилась популяция пингвинов на 100 % благодаря минному полю (4 фото)