Цікаві факти про компютерах (7 фото)

0
369

Більшість людей на сьогоднішній день сприймають комп’ютери як повсякденну машину, яка повинна працювати кожен день і все. Але насправді PC має набагато більше всього цікавого, про що ви не знали:

1) На сьогоднішній день сучасний комп’ютер в десять разів могутніше, ніж обладнання, яке використовувалося для першої посадки людини на місяць.

2) Творці CD, створюючи його, спиралися на час звучання дев’ятої симфонії Бетховена, а саме 72 хвилини. Ними був випущений диск, який здатний записати і відтворити музику довжиною 72 хвилини.
Интересные факты о компьютерах (7 фото)

3) Яндекс на початку розташовувався на двох серверах, які в свою чергу знаходилися прямо під ногами системного адміна. Коли прийшла потреба ставити третій, не вистачало місця і яндекс переїхав у МТУ. Але в 2000 році місця все менше і було прийнято рішення про будівництво своєї особистої серверної. Сьогодні ж в 2016 році можна спокійно придбати як сам сервер, так і його комплектуючі не виходячи з дому – детальніше тут

4) Хакери – це кібер злочинці веб простору. Вони порушують закон, а багато з них завдають непоправної шкоди. Але все ж, чимала частина акаунтів в мережі захищені дуже слабко. Багато хто просто забивають цифри за зростанням або убываю як паролі, забуваючи про безпеку. Або ж створюючи пароль і логін абсолютно ідентичними.
Интересные факты о компьютерах (7 фото)

5) Люди, що сиділи за комп’ютером, моргають по іншому, чим відрізняються від людини, яка не сидить регулярно за PC. Наприклад, моргання людини, що сидить перед комп’ютером, починається від 7 моргань в хвилину. Згодом із-за цього і розвивається хвороба синдром “офісного зору”.

6) Зможе перегнати комп’ютер людини з розвитку та іншого, на сьогоднішній день є досить спірним питанням. Випускається чимало фільмів з цим поданням. Журнал Time в 1982 році дав статус людини року комп’ютера.
Интересные факты о компьютерах (7 фото)

7) Киберофобамы – це люди, які бояться наближатися до комп’ютерів і все, що може бути з ними пов’язано.
Интересные факты о компьютерах (7 фото)

8) Скрізь, де святкується день сисадміна – він носить саме таку назву. Але в США його називають зовсім інакше: “день подяки сис адміну”

9) У 1971 році було відправлено перший лист, тоді ж і почали використовувати @ при використанні емаила. Це запропонував і відправив перший: Рей Томсинсон.
Интересные факты о компьютерах (7 фото)

10) Раніше всесвітньо відомий пошуковик передбачалося назвати Googol, але в підсумку він все ж залишився Google.

11) Наприклад, у Китаї заборонено грати в ігри, де пропагується насильство, прикладом ігор буде гра: GTA. Також гра Dota2 створена для них зовсім з іншою графікою, де відсутня кров, кістяки та інше. До хакерам в Китаї ставляться строго, деякі були навіть засуджені до розстрілу.
Интересные факты о компьютерах (7 фото)

12) Саме годинник “Сейко” є першим прототипом, де використовувався матричний принтер. У 1964 році масове виготовлення годинників виробник вже з точним часом.

13) На сьогоднішній день самої нищівної деградацією офісних працівників є їх проведення часу в мережі інтернет та іграх. За підрахунками в середньому офісний співробітник проводив пів мільярда годин року за комп’ютерними іграми. А скільки в мережі, поки залишається загадкою.

14) Саме Девід Брэндли є творцем знаменитої комп’ютерної комбінації alt+cntr+del, а так само він був співробітником IBM PC.
Интересные факты о компьютерах (7 фото)

15) перші персональні комп’ютери були дуже обмежені в пам’яті, всього 16 кілобайт. На сьогоднішній день їх обсяг у середньому у користувача сягає до десятки террабайтов.