Парки відпочинку і розваг міста Сочі

0
162

Всі ми заздалегідь плануємо літній відпочинок з сім’єю. Подорожувати за кордон в наш час не актуально. Тому хотілося б розповісти про наших рідних місцях, в які можна відправитися в літній і навіть зимовий період. Почнемо, мабуть, з популярного міста сучасної Росії – Сочі. Великою популярністю у місцевого населення, так і у гостей Сочі користуються міські парки, які є багатофункціональними комплексами, що входять в систему культурно-просвітницьких установ. Їх основним завданням є забезпечення населення прекрасним відпочинком.

Сьогодні в місті Сочі популярні такі парки:

Комсомольський сквер
Сквер є найстарішим місцем для відпочинку в місті Сочі. Нещодавно в цьому сквері проведена реконструкція доріжок і встановлений фонтан під назвою “Два якоря”. Це ідеальне місце для спокійного відпочинку.
Парки отдыха и развлечений города Сочи

“Дендрарій”
Місце розташування парку знаходиться в центральній частині міста – на знаменитому Курортному проспекті. У парку росте безліч зелених насаджень, знаходиться колекція найбільших дубів, а також виростає велика кількість субтропічних великих рослин. “Дендрарій” уособлює собою дві просторі території, на одній з яких знаходиться акваріум, населений мешканцями моря, і просторий ставок.
Парки отдыха и развлечений города Сочи

“Рів’єра”
Парк є дивним по своїй красі місцем різних атракціонів і самим популярним місцем для проведення відпочинку. Основною визначною пам’яткою “Рів’єри” стала поляна Дружби, на якій кожен видатний гість цього міста висаджує одну магнолію. На початку парку знаходиться ставок, за формою є зменшеною копією Чорного моря. У літній час В самому центрі ставка розквітають латаття, а посередині знаходиться чапля.
Парки отдыха и развлечений города Сочи

“Сочі Парк”
Перший в Росії тематичний парк, який володіє територією в 20,5 га. Все в ньому пронизане культурним та історичним багатством Росії. Тут можна покататися на атракціонах, стилізованих під героїв російських народних казок, побувати в Чарівному Лабіринті, відвідати водний ігровий комплекс, майданчик-лабораторію, музей цікавих наук, дельфінарій, цирк-шапіто, каток. Також у парку працюють денна та вечірня шоу-програми, на численних майданчиках парку проходять різноманітні фестивалі, концерти, виставки. Більш детальну інформацію можна подивитися в інтернеті на сайті sochipark.ru.
Парки отдыха и развлечений города Сочи

Поцелуевский сквер
На території скверу знаходиться багато лавочок та прохолодних тінистих алей, а в самому центрі розташована кам’яна стела-квітка. У літній час на клумбах цвітуть чудові квіти, які радують городян і гостей Сочі своєю красою. Поцелуевский сквер – одне з небагатьох чудових збережених місць старого Сочі, де городяни і численні гості міста можуть спокійно і з користю для здоров’я провести відпочинок в колі близьких людей.
Парки отдыха и развлечений города Сочи

Але найголовнішою і чудовою особливістю парків міста Сочі вважається можливість їх цілорічного використання незалежно від пори року.