7 років пес з Тольятті чекав своїх господарів на одному і тому ж місці (3 фото)

0
488

У 1995 році жителі Тольятті, Росія стали помічати німецьку вівчарку, яка блукала по шосе. Кожен день собака знаходилася на одному і тому ж місці, кидаючись на проїжджаючі машини, ніби когось шукала. Незабаром жителі дізналися, що собака їхала в машині з чоловіком і жінкою. Автомобіль розбився, і жінка загинула на місці події. Чоловік був доставлений в лікарню, але помер через декілька годин. Тільки собака вижила і залишилася в тому місці, де автомобіль потрапив у ДТП.

Його ім’я не відоме, так що жителі стали називати його “Костя” або “вірний”. Жителі побудували будиночки для нього, хтось намагався його забрати собі, але він поївши, завжди повертався на місце аварії. За 7 років Костя залишився на тому ж місці, підбігає до проїжджаючим автомобілям і заглядаючи всередину. Він став місцевою легендою. У 2002 році Костя був знайдений мертвим у лісі. Не було ніяких ознак травми, тому передбачалося, що він помер природною смертю.
7 лет пес из Тольятти ждал своих хозяев на одном и том же месте (3 фото)

Засмучений своєю втратою, місто спорудив бронзову статую на честь Кістки “Пам’ятник відданості”. Скульптором став Олег Клюєв. Він встановлений на гранітному постаменті на перетині Південного шосе і вулиці Льва Яшина.
7 лет пес из Тольятти ждал своих хозяев на одном и том же месте (3 фото)

Меморіал був відкритий 1 червня 2003 року. Сьогодні пам’ятник є популярним місцем відвідування для молодят, як символ непорушної вірності.
За традицією, молоді подружжя, щоб продемонструвати і забезпечити їх любов один до одного й до щасливого сімейного життя, труть ніс статуї, так що у собаки ніс став відполірований багатьма руками молодят.