Група Нові Самоцвіти

0
421

У 1970 році Юрій Маліков закінчує Московську консерваторію і опиняється в числі запрошених на ЕКСПО-70, який в той рік проходить в Японії. Саме ця поїздка стала вирішальною в його майбутній кар’єрі, так як після цього і почнеться зародження колективу «Самоцвіти»

Все почалося з того, що він починає серйозно захоплюватися сучасною музикою, точніше її технічними особливостями. Доходить до того, що пропрацювавши в Японії більше півроку, він витрачає весь заробіток на придбання музичного обладнання. Надалі на батьківщину він привозить 15 ящиків з різною апаратурою, яку будуть використовувати учасники групи.

Точної дати заснування ансамблю «Самоцвіти» не існує. Однак відомо, що перша репетиція гурту відбулася наприкінці 1970 року. А перший дебют колективу відбувся 8 серпня 1971 року в ефірі передачі «З добрим ранком!». Тоді у них ще не було назви, а першими піснями були «Пойду ль я, вийду ль я» і «Відвезу тебе я в тундру».

В той день у прямому ефірі людям запропонували самостійно обрати назву для гурту. Всього було надіслано близько 1200 листів, з яких вибір припав на «Самоцвіти». Через кілька місяців після знаменної події, відбувся перший концерт.

У 2006 році, відбувся 35-річний ювілей Самоцвітів, в честь цього Інна Малікова створила нову музичну групу, яка стала називатися «Нові Самоцвіти. Керівником групи по сей день залишається Інна Малікова, яка намагається продовжувати справу Юрія Малікова. В останні роки група вважається найпопулярнішим проектом в нашій країні.

«Нові Самоцвіти» – це яскраве шоу, в програмі якого є, як вітчизняні, так і закордонні пісні та багато власних творів. При цьому нова група вирішила зберегти багаторічні традиції своїх попередників, тому образи артистів остаеюся яскравими донині. Багато хто пам’ятає якісну музику «Самоцвітів» і відзначають, що нове покоління групи співає не гірше.

Солісти групи є професійними співаками, виконують живий звук і дбайливо ставляться до своєї роботи. За плечима ансамблю пройдена велика творча робота, яка пов’язує їх з виступами на кращих сценах не тільки нашої країни, але і Європи, а також СНД. При цьому вони не раз транслювалися на каналах : Росія 1, Рен ТБ, ТБ Центр, Перший Канал і багатьма іншими. Пісні та кліпи «Нових Самоцвітів» можна часто почути по радіо чи побачити по телебаченню.

У складі колективу співають люди, що престижних нагород і премій, а також діти відомих співаків. Наприклад, Олександр Постоленко, Михайло Веселов, Яна Дайнеко і Інна Малікова, яка за сумісництвом є не тільки керівницею «Нових Самоцвітів», але і продюсером, а також талановитою актрисою.

Інформація підготовлена за підтримки офіційного сайту групи “Нові Самоцвіти” www.newsamotsvety.ru