Цікаві факти про музикантів (10 фото)

0
560

Слово “музика” походить від давньогрецького слова “Музи”, які за міфології є дочками бога Зевса, богині, покровительствующие наукам і мистецтвам. Їх дев’ять. Правда, серед них не знайшлося жодної, яка б спеціально займалася мистецтвом звуків. Одні вважають, що це муза танців Терпсихора як би по службового обов’язку повинна була захищати музики, що супроводжує танці. Інші вважають – це була справа Евтерпы, музи ліричної поезії (вірші у стародавніх греків розспівувалися під звуки інструменту) В слові МУЗИКА і сьогодні чується нагадування про далеких богів і легендах. А от Китайська міфологія свідчить, що винахідником музики був студент по імені Лінг Люн, який використовував бамбукову флейту для імітації пташиного співу. А сьогодні мотиви давньогрецької, давньокитайської, інший “давньої” і, звичайно ж, сучасної музики, до того ж безкоштовно в форматі mp3 можна скачати на сайті www.mptron.com. А тепер трохи цікавих фактів про музикантів сучасності.

Американська група Manowar в 1987 році була занесена в книгу рекордів Гіннесса як найгучніша група у світі.
Интересные факты о музыкантах (10 фото)

На одному з виступів на італійському телебаченні музикантів групи MUSE змусили виступати під фонограму. На що музиканти вирішили висловити свій протест, помінявшись перед виступом інструментами: соліст і гітарист Меттью Белламі сів за ударні, ударник Домінік Говард встав з бас-гітарою за мікрофон, а бас-гітарист Кріс Уолстенхолм взяв гітару і став за клавішні. Після виступу ударник дав інтерв’ю в якості фронтмена.
Интересные факты о музыкантах (10 фото)

Гітарист групи Queen Брайан Мей завжди використовував замість медіатора шестипенсовую монету. За словами музиканта, він дуже гнучкий, а ще однією перевагою даної монети є її зазубрені краї, що допомагає отримувати особливий скрежещущий звук з струн. І хоча офіційний випуск шестипенсовиков був припинений в 1970 році, королівський монетний двір випустив ще одну їх серію спеціально для сольного туру Мея в 1993-м.
Интересные факты о музыкантах (10 фото)

Хіп-хоп група Wu-Tang Clan випустила подвійний альбом «Once Upon a Time in Shaolin» тиражем всього в одну копію. Диск був проданий на аукціоні за кілька мільйонів доларів підприємцю Мартіну Шкрели, і його офіційно визнали найдорожчим альбомом в історії. За умовами угоди, покупець не зможе отримати комерційну вигоду від придбання до 2103 року, але має право поширити треки безкоштовно або влаштувати сесію прослуховування.
Интересные факты о музыкантах (10 фото)

Першою і поки єдиною групою, яка дала концерти на всіх континентах, стала Metallica. У 2013 році колектив виступив під куполом на аргентинської антарктичної дослідної станції Карлін для аудиторії у 120 чоловік. Унікальність концерту була ще і в тому, що для дотримання прийнятих міжнародними угодами природоохоронних норм в Антарктиді не використовувалося посилення звуку. Замість цього він транслювався безпосередньо в навушники слухачів.
Интересные факты о музыкантах (10 фото)

У гастрольної команді Мадонни є спеціальна група, завдання якої — не допустити крадіжку ДНК співачки. Після того як Мадонна виходить з гримерки, ці працівники ретельно вичищають всі волосся, частинки шкіри і крапельки її слини, і тільки після цього дозволяють доступ в кімнату інших людей.
Интересные факты о музыкантах (10 фото)

Відома пісенька «Happy Birthday to You» досі знаходиться під захистом авторських прав. Її можна безкоштовно співати в звичайному колі родини або друзів, але за комерційне використання, наприклад у фільмі або вітальній листівці, необхідно платити відрахування. Зараз пісня приносить щороку 2 мільйони доларів компанії-власнику прав на неї.
Интересные факты о музыкантах (10 фото)

Перед тим як сісти складати музику, Бетховен занурював голову в холодну воду.
Интересные факты о музыкантах (10 фото)

Леонардо да Вінчі віртуозно грав на лірі. Коли в суді Мілана розглядалася справа Леонардо, він фігурував там саме як музикант, а не як художник чи винахідник.
Интересные факты о музыкантах (10 фото)

І пам’ятайте прослуховування гучної музики згубно позначається на центральній нервовій системі. Так що гучна музика в автомобілі — це не тільки загроза безпеці руху, але й потенційна загроза здоров’ю. Тому в кожному районі Нью-Йорка стоїть певний шумовий межа, за перевищення якого накладається штраф. А в Англійському місті Бірмінгемі поліція пішла далі через прослуховування в автомобілі гучної музики покладається конфіскація самого автомобіля. Однак якісна музика в автомобілі — це прекрасний спосіб скоротати час у дорозі і зробити дорогу більш приємною.