Цікаві факти про нерухомості в світі

0
433

Якщо провести соціальне опитування серед населення на тему: «Що ви знаєте про нерухомості?», відповіді громадян будуть нудними і банальними. Для більшості нерухомість асоціюється з проживанням або веденням бізнесу і це в значущості правда – і одним з кращих місць для придбання такої нерухомості як ніколи може стати – Золотий Берег будинку на березі моря – це унікальні білі піщані пляжі, тихий берег, особлива флора і фауна,і крім того дивовижні архітектурні споруди, оснащені самими передовими технологіями. Однак цей сегмент ринку володіє масою цікавих фактів, які знайомі далеко не всім.

Факт №1
В якій країні найбільш дорога нерухомість? Тривалий час, пальма першості за дорожнечею житла належала столиці Англії Лондону. Враховуючи змінену ситуацію у світі на сьогоднішній день, сильно вдарить по кишені покупка квартири в місті Монте-Карло (князівство Монако). Тут вартість одного квадратного метра житлової площі варіюється в межах 50 000 доларів. На другому місці розташувалася Москва: тут квартири продаються за ціною 22 000 доларів за квадратний метр площі. Лондон тепер займає третю позицію в світовому рейтингу дорогого житла, поступаючись столиці Росії лише кілька сотень доларів. Далі за зменшенням:
-Токіо.
-Нью-Йорк.
-Париж.
-Сінгапур.
-Мілан.
-Мумбай.

Факт №2
Враховуючи попередню інформацію, виникає логічне питання: «Де найдешевші квартири у світі?». Тут перше місце ділять Таїланд і Єгипет. За шикарний будинок з басейном, який розташований в Каїрі, доведеться викласти близько 1 200 доларів. За цю суму в Росії не можна купити навіть сільський будиночок. Котеджі в Таїланді виставляються на продаж ще дешевше. Проте рівень життя в цих країнах залишає бажати кращого, тому охочих обзавестися нерухомістю на території наведених держав поки що небагато.

Факт №3
Вважається, що на території Росії знаходяться найбрудніші міста. Це далеко не так. Найбільш забрудненим населеним пунктом на планеті є Чорнобиль (Україна). Потім йдуть міста, розташовані на території Філіппін та Індії. Росія займає четверту позицію за рівнем забруднень. За нами йдуть Китай, США і Румунія. Фахівці оцінювали ступінь забрудненості міст за такими критеріями:
-Екологічний фактор.
-Кількість захворювань на душу населення.
-Дитяча смертність.
-Наявність у повітрі отруйних речовин.

Факт №4
Деякі ексцентричні громадяни поспішають обзавестися ділянкою під забудову, який розташований на іншій планеті. Зараз спритні ділки активно розпродають поверхні Місяця, Венери, Марса і навіть Меркурія. Вважається, що це вигідну пропозицію, враховуючи низьку вартість інопланетної землі – від 70 євро за квадратний метр. Щасливі власники ділянки на іншій планеті сподіваються забезпечити своїм нащадкам гідне майбутнє. Адже людство вже активно виходить за межі рідної атмосфери, відповідно наведені планети коли-небудь будуть колонізовані. Проте з юридичної точки зору, таке придбання не має законної сили. Крім того, немає гарантії, що сертифікати, що підтверджують факт покупки не видаються відразу декільком покупцям.