Найкрасивіші дівчата світу (10 фото)

0
1099

Жіноча краса надихала поетів і художників багато століть поспіль. Вона і сьогодні викликає захоплення і мотивує чоловіків на вчинки. Кожен рік у світі проводяться всілякі конкурси, складаються різноманітні рейтинги, щоб визначити найчарівніших жінок. Загальновизнані красуні звично купаються в увазі, однак, з’являються і нові героїні. Наш рейтинг Топ-10 найкрасивіших дівчат світу 2015 рік не став виключенням, він складається як з нових, так і з добре відомих імен.

10. З року в рік однією з найкрасивіших дівчат на світі є Анджеліна Джолі. при чому вона йому сподобалася людей не тільки своєю дивовижною зовнішністю, але і справами. Анджеліна є послом доброї волі ООН, а також прийомною матір’ю 4 діточок з африканського континенту. Крім того, вона встигає займатися продюсерської і режисерською діяльністю. Тому Джолі заслуговує, щоб перебувати в нашому рейтингу найкрасивіших дівчат світу.

9. На почесному 9 місці розташовується обварожительная Хайді Клум. З кінця 1990-х років Гайді Клум вважається однією з найвідоміших моделей у світі. Її кар’єра почалася в 1992 році, коли вона виграла головний приз у Late Night-Show Томаса Готтшалка. 18-річна школярка перемогла в змаганні з 25 тисячами конкуренток, і в якості призу підписала контракт з модельним агентством на 300 000 доларів. І донині Клум вважається однією з найбільш затребуваних моделей світу.
Самые красивые девушки мира (10 фото)

8. Моніка Белуччі народилася в провінційному італійському містечку, але вже в 16 років займалася модельною діяльністю. На сьогодні Моніка знялася в декількох десятках найбільш популярних фільмах в світі. Сподіваємося Моніка буде ще довго радувати наш “око своєю красою.
Самые красивые девушки мира (10 фото)

7. Цей рейтинг не може обійтися без чудовою Айшварії Рай. Айшварія крім того, що знімається в кіно, до речі дуже добре це робить, вона займається модельною кар’єрою.
Самые красивые девушки мира (10 фото)

6. Ганна Роусон – спортсменка з Австралії. Все життя займалася професійним гольфом. Але, покинувши спортивну кар’єру, зайнялася модельної.
Самые красивые девушки мира (10 фото)

5. Звичайно ж який рейтинг без найкрасивішого янголятка Victoria’s Secret – Адріани Ліми. До речі, ангелом знаменитого бренду нижньої білизни вона стала ще в 1999 році і продовжує цим займатися і сьогодні.
Самые красивые девушки мира (10 фото)

4. Дженніфер Шрейдер Лоуренс – американська актриса. Лауреат премій «Оскар» (2013), BAFTA (2014) і триразовий лауреат премії «Золотий глобус». Крім того, входить в десятку найсексуальніших дівчат Америки.
Самые красивые девушки мира (10 фото)

3. Якщо переглянути всі рейтинги світу, то у всіх них обов’язково присутній герцогиня Кейт Міддлтон. Кейт постійно показують по телебаченню і на будь-якому знімки вона виглядає чудово.
Самые красивые девушки мира (10 фото)

2. Джессіка Альба з першого її появи в кіноіндустрії притягує увагу всіх чоловіків, адже її чарівності немає межі.
Самые красивые девушки мира (10 фото)

1. Ну і перше місце по праву заслуговує Скарлетт Йоханссон, краса цієї 30-річної красуні заслуговує почесного місця.
Самые красивые девушки мира (10 фото)
А дізнатися більше про інших рейтингах красунь світу й багато про що іншому можете на сайті www.liveshopping.me