Театр-музей винного мистецтва (4 фото))

0
515

2011 рік був ознаменований для міста Ялти відкриттям ще одного цінного місця для культури та історії народу – Театр Вина і Криму. Цей музей являє собою зібрані найцікавіші колекції виноробства, підвал для зберігання вин, тут проходять художні виставки, театральні вистави, якими туристи зможуть насолодитися за келихом доброго місцевого вина. Недалеко від театру знаходяться різні готелі, де можна забронювати номер затишний, щоб у будь-який час швидко дістатися до музею, побачити все, що цікавить, а також продегустувати або придбати вино.

Дивовижний музей
Атмосфера театру-музею немов переносить в минулу епоху своїм інтер’єром, так як представлені артефакти стародавніх часів, збережені способи створення і зберігання вина, якими користувалися попередні покоління. Стіни прикрашені картинами, на яких зображені процеси виноробства та винокуріння, декоративні прикраси та міні-виставки нагадують про швидкоплинність часу. Глядач може насолодитися музичним, театральним або дегустаційним уявленнями.
Театр-музей винного искусства (4 фото))

Таємничі підвали Театру в Ялті
Спускаючись у підвал, можна спостерігати дуже затишні сходи, картини і ліплення на стінах залів, а в самому підвалі предмети і артефакти, що оповідають відвідувачу про історіях, коли-то пережили. Матеріали, предмети та декорування максимально близько наближають відвідувачів до розкоші минулих століть, з’єднують з історією краю, виноробством. Деякі предмети привезені з інших країн, підняті з дна морського, з затонулих кораблів.
Театр-музей винного искусства (4 фото))

Сучасне мистецтво і вино
У винному бутику можна купити будь-яку пляшку улюбленого вина від одного з чотирнадцяти постачальників-виноробів. Біля барної стійки є можливість продегустувати різні сорти вина. В майбутньому планується в Театрі Вина і Криму відкрити школу сомельє при музеї, проводити майстер-класи, запрошувати на мистецькі вечори для виступів артистів, розвиватися і співпрацювати з великою кількістю підприємств-виноробів. Навіть для тих, хто не любить пити вино, тут знайдеться достатня кількість розваг: екскурсія по підвалу, в якому зберігаються вина, пристосування для їхнього готування, різні полиці і шафи з певною експозицією не залишить байдужим нікого. Крім цього, часто проводяться цікаві вистави з музичним і театральним супроводом, атмосфера розташовує до відпочинку.
Театр-музей винного искусства (4 фото))