Дивовижні країни нашої планети (9 фото)

0
474

Це список найбільш оригінальних країн, які є специфічними з-за своїх природних красот, деякі з демографічними характеристиками, а деякі з-за туристичних особливостей. Були прийняті до уваги тільки суверенні держави. До речі, на сайті туристичного агентства “Лена-Тур” інформація по турам оновлюється щодня. Пропонуються тури по всьому світу. На сайті – свіжа підбірка турів, інформація про країни, підбір туру онлайн. З компаній Лена-Тур ви зможете відправитися в будь-яку з 9 нижче перерахованих країнах.

1. Країна з 3 мільйонами озер – Канада


У Канаді перебуває понад 60 відсотків озер світу, їх настільки багато, що точна їх кількість невідома. В деяких регіонах на кожні 100 кв. км припадає понад 30 озер.

2. Країна, в якій більш ніж 17500 островів – Індонезія
Удивительные страны нашей планеты (9 фото)

Індонезія складається більше ніж з 17 500 островів з повною береговою лінією в 81350 км. Приблизно 6000 з островів населяются. Найбільші острови – Ява, Суматра, Борнео, Сулавесі, Балі, Ломбок і Флорес. Індонезія містить 10-15 відсотків коралових рифів у світі.

3. Країна пустелі – Лівія
Удивительные страны нашей планеты (9 фото)

Лівія – країна з найвищим відсотком пустелі (99%). Лівійська пустеля, яка покриває більшу частину Лівії, є одним з найбільш посушливих місць на Землі. В деяких місцях можуть пройти десятиліття без дощу і навіть у високогір’ях опади бувають рідко, раз у 5-10 років.

4. Країна з найменшою щільністю населення – Монголія
Удивительные страны нашей планеты (9 фото)

Країною з найнижчою щільністю населення в світі є Монголія, щільність населення близько 4,4 чоловік на квадратну милю (1,7 чол. на кв. км). У Монголії 2,5 мільйона чоловік займають більше 600000 квадратних миль землі (близько 1560000 кв км). Велика частина населення проживає в міських районах, так як розвиток в великих пустелях Монголії пасовищ утруднено, зокрема із-за посухи і пилових бур, в результаті чого деякі частини країни майже такі ж пустельні як і у часі Чингісхана.

5. Країна в джунглях – Суринам
Удивительные страны нашей планеты (9 фото)

Площа лісів становить 14,8 млн. га (57 000 квадратних миль), що становить 91% від загальної площі земель Сурінаму (16,3 млн. га, або 63 000 квадратних миль). Великий ліс Сурінаму і низька чисельність населення, близько 400 тисяч в столиці і прибережних містах, дають йому один з найнижчих показників вирубування лісу в світі. Лише 5 відсотків населення живе в тропічних лісах, це корінні народи і шість племен негрів – нащадки біглих рабів, які відтворили лісові співтовариства кілька століть тому, і сьогодні зберігають свій традиційний західноафриканський стиль.

6. Сама вимираюча країна – Україна
Удивительные страны нашей планеты (9 фото)

Країною з найвищим зниженням народжуваності є Україна, з природним спадом населення 0,8% щороку. Україна, як очікується, втратить 28% свого населення на період до 2050 року (з 46,8 млн. у даний час до 33,4 мільйонів у 2050 році).

7. Країна нижче рівня моря – Нідерланди
Удивительные страны нашей планеты (9 фото)

Половина території Нідерландів знаходиться нижче рівня моря. Нижче рівня моря проживають більш ніж 60 відсотків населення країни 15,8 млн. чоловік. Тільки на півдні Нідерландів місцевість підвищується до 30 метрів і більше.

8. Сама непосещаемая країна – Тувалу
Удивительные страны нашей планеты (9 фото)

Це одна з найменших країн в світі. Тувалу перебуває на півдорозі між Австралією і Гаваями, і за прогнозами, буде першою країною, яка зникне під водою, коли глобальне потепління підніме рівень моря досить високо. Крім того, сюди дуже складно дістатися і дуже дорогі рейси з Фіджі. Тувалу відвідує в цілому 1100 туристів в рік.

9. Країна-континент – Австралія
Удивительные страны нашей планеты (9 фото)

Австралія є єдиною країною в світі, яка охоплює весь континент, на будь-якому іншому континенті знаходиться більш ніж одна країна. Це єдина країна яка є континентом, і континент який є країною. Це шоста за величиною країна в світі, з загальною площею 7686850 кв км (2967909 кв миль), вона трохи менше ніж 48 штатів США і в 31,5 рази більше ніж Сполучене Королівство.