Найдивовижніші місця в Санкт-Петербурзі (15 фото)

0
447

У Санкт-Петербурзі величезна кількість визначних пам’яток, пам’яток і самих різноманітних, цікавих та незвичайних місць. Ми пропонуємо вам ознайомитися з ними на нашому сайті самих цікавих фактів у світі.

Двори-колодязі: створювати будівлі «суцільний фасадой» велів ще Петро. Земля в Північній столиці завжди дорожчала і будівництво П-подібних будівель робилося расточительским. Дефіцит території у фокусі мегаполісу призводить до спорудження будівель, безпосередньо суміжних один до одного. Таким (чином виникають цілі квартали з безперервним фасадом. У цей період стають відомими дохідні будинки. Для того щоб придбати граничну дохід, домовласники обстраивали власні площі якомога компактніше. Далі вони почали надбудовувати до 5-6-ти поверхів вуличні фасади і пізніше – домашні споруди, вылезающие в дворову зону, а пізніше і її розділяли неширокими будівлями-пеналами. Таким (чином підбиралися споруди найбільш незвичайної форми, соединявшиеся один з одним і з’являлися двори-колодязі з хитромудрими арками і воротами. Нерідко приміщення на 1-х поверхах за великим рахунком, не мали віконець і були призначені для господарських потреб.

Самые удивительные места в Санкт-Петербурге (15 фото)

Самые удивительные места в Санкт-Петербурге (15 фото)

Крихітна скульптура “Чижик-пижик: в 1835 році в Пітері на Фонтанці племінником Миколи I принцом Петром Ольденбурзький було відкрито Імператорське Училище правознавства. Студенти даного училища були названі Чижиками-пижиками з-за їх зеленуватого мундира, а пижиками з-за пижиковій шапки. У вільний від занять час студенти частенько бігали до шинку по сусідству – від сюди і з’явилося усім відомий вірш.
Самые удивительные места в Санкт-Петербурге (15 фото)

Чижик-пижик, де ти був?
На Фонтанці горілку пив.
Випив чарку, випив дві –
Запаморочилося в голові
Самые удивительные места в Санкт-Петербурге (15 фото)

Училище в 1918 році було прикрите, а вірш живе і по селі.

Музей еротики в Санкт-Петербурзі: Взагалі перший музей даної тематики з’явився ще в 1819 році в Неаполі, відвідувачі милувалися археологічними знахідками з розкопок Помпеї, природно еротичного характеру. У Росії перший такий музей відкритий у Санкт-Петербурзі, потім вже він з’явився в Єкатеринбурзі та Москві.
Самые удивительные места в Санкт-Петербурге (15 фото)

Творцем музею став доктор Ігор Князькін, який ще з 1990-х років збирав предмети еротичного характеру, зараз же таких речей близько 15 000. Відкриття музею відбулося при Центрі простатології в 2004 році. Музей розташований в 2-х невеликих коридорах. Сам Князєв вважає, що людина буде жити так довго, скільки дозволить його статева система, адже все в природі залежить від продовження роду.
Самые удивительные места в Санкт-Петербурге (15 фото)

Музей сновидінь Фрейда в Санкт-Петербурзі: Музей сновидінь Фрейда в Санкт-Петербурзі розташований на Петроградській стороні недалеко від Петропавлівської фортеці в будівлі Східно-Європейського інституту психоаналізу. Тут регулярно проводяться екскурсії, які розповідають про життя психолога і провидця Зігмунда Фрейда, про основи психоаналітики і тлумачення сновидінь.
Самые удивительные места в Санкт-Петербурге (15 фото)
Крім пізнавального значення музей сновидінь Фрейда має ту особливість, що його експонати розраховані на фантазію відвідувачів і значить вони самі в якійсь мірі стають учасниками цієї незвичайної експозиції.

Саблінскіе печери є природним пам’ятником, який знаходиться в 40км. від Пітера. Сам природний пам’ятник Саблінскій розташований на території рівною 220 га. Цікавий він тим, що крім печер та водоспадів на даній ділянці утворилися 2 каньйону, що рідко в рівнинних країнах. Крім того, саме тут у 1240 році Олександр Невський чекав бою зі шведами.
Самые удивительные места в Санкт-Петербурге (15 фото)

Самые удивительные места в Санкт-Петербурге (15 фото)

22-головна дерев’яна Покровська церква – це абсолютна репліка 22-голового дерев’яного храму в ім’я Покрови Пресвятої Богородиці, яка знаходилася у Вологодській області до 1963 р.
Самые удивительные места в Санкт-Петербурге (15 фото)

Самые удивительные места в Санкт-Петербурге (15 фото)

Якщо ви хочете відвідати ці чудові місця, але гостро стоїть фінансове питання – є кілька варіантів недорогого ночівлі. Серед молоді популярністю користується каучсерфінг – найбільше міжнародне співтовариство мандрівників. Воно розвинене і в Пітері, що дозволяє знайти безкоштовне житло. Але не кожен готовий ризикнути і поїхати до незнайомих людей. Ще один спосіб бюджетного проживання – хостели. Гроші беруть за койко-місце. Однак кімнату доведеться ділити з іншими туристами. Якщо хочеться окремий номер, зверніть увагу на найдешевші готелі Санкт-Петербурга.

Недорогі готелі в Північній столиці теж надають все необхідне для комфортного проживання. Звичайно, умови відрізняються від шикарних готелів. Але ж ви їдете дивитися місто, а не насолоджуватися виглядом з номера. Більшість подібних готелів розташована в центрі, неподалік від Невського проспекту або в пішій доступності від метрополітену. Пам’ятайте про сезонність. У Пітері це особливо відчутно, адже в період білих ночей наплив туристів підвищується. І ціни, відповідно, зростають. Тому намагайтеся не планувати подорож на початок літа і під Новий рік. Найнижчі ціни в Санкт-Петербурзі в холоди – з кінця листопада до березня. Крім того, підвищуватися вартість може і в період виставок.

Вирішивши питання з проживанням, подбайте і про квитки. Поїздка на поїзді обійдеться трохи дешевше, ніж літаком. Пам’ятайте, що вартість подорожі по залізниці залежить від сезонності. В залежності від дати поїздки ціна квитка може бути нижче. Ціноутворення залежить від сезону, дня тижня, попиту на маршрут і навіть наявності вільних місць.

Наступний крок – визначитися з харчуванням. Ресторани швидкої їжі в Пітері – не варіант, ціни вас шокують. Можна придбати продукти у супермаркеті і готувати самостійно. Але це підходить тільки для сніданку та вечері. Є в місті недорогі столові, але їх небагато. Тому постарайтеся заздалегідь подивитися в інтернеті огляди таких закладів харчування. Ці теми піднімають і на форумах – зверніться до них теж.

Бувалі туристи кажуть, що вміння економити в поїздці – перший крок до частих подорожей. Адже навіть колотнечі у фінансовому плані не стануть бар’єром для нових вражень. А надалі ви зможете збалансовано відпочивати і за кордоном. Доглядаючи кращі готелі Дубая, заощадите на розвагах або харчуванні. Адже майже в кожному місті можна гуляти по цікавих маршрутах, але не витрачати багато грошей. У тому ж Пітері є сайти з переліком безкоштовних заходів міста. Головне – організація.