Як заощадити на покупці авіаквитка

0
593

Багато людей, які подорожує самостійно, бажають заощадити на авіаперельоті, проте не знають, як це грамотно зробити. Хоча насправді сьогодні можна купити квиток онлайн настільки дешево, що можна спокійно заощадити навіть кілька сотень доларів. Давайте розберемося, як це зробити.

1.Жителі Росії найчастіше користуються послугами вітчизняних авіаперевізників, так як навіть з ними можна істотно заощадити.
Якщо замовити квиток на популярний туристичний напрям за пару місяців до відкриття сезону – можна заощадити приблизно 20% від вартості послуги. Можна поступити розумніше і купити квиток онлайн іноземних авіакомпаній, які літають в міста Росії. Адже з ними літати куди вигідніше, ніж переплачувати вітчизняним перевізникам, які здирають з пасажирів шалені гроші.

2.В Європі діє два типи авіакомпаній: стандартні перевізники і лоукостери або дискаунтери.
Такі авіакомпанії пропонують квитки за дуже низькими цінами – вони дешевше практично в два рази, ніж у конкурентів. І це не маленькі компанії з парком в три літаки, а великі, всесвітньо відомі й популярні авіаперевізники.
На чому і як економлять на квитках дискаунтери? У буквальному сенсі слова – на всьому.
По-перше, вони зазвичай літають у невеликі регіональні аеропорти, які розміщуються біля великих міст Європи – там більш дешеве обслуговування літаків, нижче збори, а також є диспетчерське супровід. Дістатися до міста можна за допомогою приміського поїзда або автобуса.
По-друге, напої та харчування не входить у вартість авіаквитка, отже, вам їх не будуть пропонувати.
По-третє, вам не будуть оформляти і сам квиток, так як бронювання та реєстрація на рейс лоукостерів відбувається в електронному вигляді. Повернути такий квиток і отримати гроші назад, якщо поїздка зірветься, неможливо. Також вони, як правило, не виплачують компенсації, якщо рейс затримується або переноситися.
Але великим плюсом є те, що такі компанії надають можливість літати в Амстердам або у Францію всього лише за кілька десятків євро. Погодьтеся, адже відмінна компенсація за всі незручності.

3.Також існує ще один спосіб економії – це звернутися в перевірену туристичну фірму.
У турфірмах можуть запропонувати не регулярний, а чартерний рейс, який є набагато вигідніше. Що собою являє чартерний рейс? Великі туристичні фірми продають путівки в один напрямок, і як тільки кількість пасажирів досягне певної цифри, орендують у авіаперевізників літак з екіпажем, щоб доставити до місця призначення. Інакше кажучи, це разовий замовний переліт.

4.Останньою інстанцією є Інтернет.
У Всесвітній Мережі є величезна кількість сайтів, які дають можливість переглядати рейси всіх авіакомпаній світу, бронювати та купувати квитки в режимі онлайн. Виходить, ви замовляєте квиток безпосередньо в авіакомпанії, що набагато дешевше, ніж в спеціалізованих фірмах.
При пошуку дешевих авіаквитків в Інтернеті, необхідно обов’язково звернути увагу на те, що включається у вказану вартість. Так, наприклад, у різних авіаперевізників різні правила перевезення ручної поклажі. Деякі компанії пропонують спеціальні тарифи, наприклад, знижки студентам або власникам дисконтної картки. Більшість сайтів, які пропонують замовлення та бронювання квитків на літак, як правило, стягують близько 15 доларів. Для того щоб не сплачувати комісійний збір можна викупити квитки в касі аеропорту. Тому, перед тим, як зробити замовлення, дуже уважно ознайомтеся з усіма пропонованими послугами.