Пекін – унікальне місто (4 фото)

0
444

Офіційно в Північній столиці зареєстровано 7309 найдавніших пам’яток історії. Щоб оглянути всі його визначні місця не вистачить і місяця. Пізнавальні екскурсії по найцікавішим місцям допоможуть перейнятися духом міста, дізнатися більше про історію та культуру китайців.

Площа Тяньаньмень
Знайомство з Пекіном гіди радять почати саме з Тяньаньмень. Тут розташовані десятки пам’ятників, які познайомлять туристів з культурою і минулим місцевого народу. Щодня тут збираються глядачі, охочі побачити дивовижний ритуал підняття національного прапора Китаю. Цій традиції вже дуже багато років, проте вона не перестає викликати трепет в серцях жителів Пекіна.
Пекин - уникальный город (4 фото)

Площа має величезний розмір. Тут проходять найважливіші заходи, постійного прогулюються гості міста, запускають повітряних зміїв і фотографуються на тлі пам’яток архітектури. На площі Таньаньмэнь розмістився Музей Революції, Оперний театр, будівля Народного зібрання, Історичний музей. Тут можна провести весь день, милуючись визначними місцями.

Музей стародавніх монет
Пекин - уникальный город (4 фото)
В сторожовій вежі часів середньовіччя Deshengmen розташований справжній рай для нумізматів – Музей стародавніх монет. Висота ключовий культурно-історичної реліквії 32 метри, це одна з двох веж, які охороняли вхід у внутрішній місто за часів правління династії Мін.
У музеї регулярно проводяться тематичні виставки. Основна експозиція складається з близько тисячі монет і купюр, як збережених із давнини, так і сучасних зразків валюти Китаю.

Штаб-квартира CCTV
Пекин - уникальный город (4 фото)
Одним з найбільш примітних хмарочосів Китаю є будівля Китайського центрального телебачення. Його будівництво тривало близько 5 років. В результаті була зведена конструкція в 54 поверхи, загальна висота якої склала 234 метри. Місцеві жителі ласкаво називають будівлю «штанами». Воно привабливо не тільки оригінальністю будови, але і з інженерної точки зору. Конструкція являє собою єдине ціле, тому дуже надійна, що особливо важливо в районі з підвищеною сейсмічною активністю.

Заборонене місто
Пекин - уникальный город (4 фото)
Багато туристи прибувають у Пекін спеціально, щоб відвідати найбільший палацовий комплекс у світі. На думку древніх астрономів, резиденція китайських імператорів побудована прямо в центрі земної кулі.

Щоб пройти в місто, потрібно пройти через 3 воріт: Тяньаньмень, Дуаньмэнь, Умэнь. Раніше простим людям і іноземцям ніколи не було дозволено переступати поріг житла правлячого імператора. За це порушнику була уготована смертна кара.

Внутрішнє оздоблення і зовнішнє оформлення комплексу повністю відповідає філософії і релігійними принципами Китаю. Всі будови витончені і красиві, на території можна побачити старовинні альтанки, павільйони, сади і озера, а магазинчиках туристам пропонують унікальні сувеніри, яких не знайти більше ні в одній крамниці міста.