Тренажер для преса: особливості та переваги сучасних спортивних снарядів

0
339

У Швеції в 1857 році були винайдені перші тренажери для бодібілдингу. Одним з перших імпортерів тренажера стала Росія: їх замовила собі царська сім’я і представники вищого світу. Щоб мати привабливу і підтягнуту фігуру, необхідно не тільки правильно харчуватися, але і виконувати різні фізичні вправи. Спеціальний спортивний інвентар дозволяє домогтися бажаного результату і отримати накачані м’язи за короткий термін при регулярному використанні.

Сучасний тренажер для преса є багатофункціональним пристроєм, допомагає зміцнити й оздоровити опорно-руховий апарат (постава стає красивою і правильною), а також підкачати живіт, стегна і сідниці. Крім того, подібні навантаження надають сприятливу дію на роботу серцево-судинної системи, оскільки покращують кровообіг. Широке поширення цей пристрій серед спортсменів, які проходять посттравматическую реабілітацію.

Існує декілька основних методик для того, щоб швидко підкачати і привести в форму животик: підйом ніг або тулуба і одночасне виконання цих навантажень. Саме тому слід визначитися з видом тренажера для преса перед його покупкою.

В даний час найбільш популярними і ефективними вважаються моделі гіперекстензіі, що дозволяють розвивати і зміцнювати не тільки м’язи на животі, але і на спині, ногах. Форма конструкції може бути горизонтальною або похилою, а спеціальні валики запобігають травматизм, що робить вправи безпечними і комфортними. Проводити подібні заняття часто рекомендують в якості розминки перед силовими прийомами, оскільки знижується ризик розтягнути сухожилля, хребет і т. д.

Лава — досить проста у виконанні, але відрізняється підвищеною ефективністю. Завдяки вбудованому механізму регулювання кута нахилу можна знизити або посилити рівень навантаження, щоб наблизитися до бажаного результату.
Тренажер для пресса: особенности и преимущества современных спортивных снарядов

Тренажер для пресу у вигляді колеса-тримера являє собою особливий ролик з рухомою віссю, яка виконує функцію рукояток для упору. Для здійснення завдання необхідно прийняти упор на нижні і верхні кінцівки, що сприяє розробці цих ділянок.

Фітбол — це надувний м’яч, який позбавляє від складок на животі. Його радять використовувати майбутнім матерям, так як розвивається сила, гнучкість, стабілізується робота серця і судин, нормалізується тиск і кровообіг, зникають болі хребта.
Тренажер для пресса: особенности и преимущества современных спортивных снарядов

Обруч хула-хуп, наділений спеціальними масажними кульками з внутрішньої сторони, тому при його обертанні масажуються активні точки талії, що сприяє спалюванню зайвий калорій.
Тренажер для пресса: особенности и преимущества современных спортивных снарядов

Сьогодні можна купити тренажер для преса, що представляє собою невеликий стільчик-крісло, оснащений підголовником, м’якими масажними роликами і бічними поручнями для зручності користувача.