У Канаді спійманий 300-кілограмовий осетер (4 фото)

0
182

Після десятиліть безуспішних переслідувань, в Канаді нарешті зловили гігантського білого осетра на прізвисько «П’ятачок» — мрію поколінь рибалок Британської Колумбії. Триметровий монстр був предметом місцевих легенд протягом більше 40 років з-за своїх величезних розмірів і дивного опуклого рожевого носа.

Але днями він був вперше виловлений 19-річним Ніком МакКейбом, якому для цього знадобилося близько двох годин. Після цього він став кимось на кшталт місцевого героя. «П’ятачку» вже 80 років, та його незвичайна рожева «морда» з’явилася в результаті нещасного випадку 40 років тому.
В Канаде пойман 300-килограммовый осетр (4 фото)

Місцева легенда: «П’ятачок» був чимось на зразок легенди серед рибалок в сусідньому місті Лиллуэт, де МакКейбу тепер дали прізвисько «Заклинатель осетрів». Ніхто не знає, звідки про осетра з’явився його характерний зовнішній вигляд.
В Канаде пойман 300-килограммовый осетр (4 фото)

«Його звуть «П’ятачок» і ви можете зрозуміти чому — він пошкодив собі ніс 40 років тому, — пояснив Джефф Гримолфсон, який працює з МакКейбом в компанії з організації рибальських турів River Monster Adventures. — Тому, коли його ніс зажив, він став виглядати як п’ятачок». Річковий монстр «був предметом розмов у рибальських магазинах і спортивних товарів протягом багатьох років», — додав він. Після того, як МакКейб з клієнтами сфотографувалися разом з величезною рибою, її випустили назад у річку Фрейзер.
В Канаде пойман 300-килограммовый осетр (4 фото)