Невський проспект

0
324

Приїхавши до Санкт-Петербург, виникає бажання побачити якомога більше пам’яток. Поринути у лише їй одній властиву атмосферу і долучитись до чогось великого. Але перш ніж приступати до огляду міста, потрібно подумати про те, де залишити речі. Звичайно, можна закинути речі в камеру зберігання і піти гуляти по старовинному місту. Однак, рано чи пізно, доведеться подумати про житло.

Де зупинитися в Санкт-Петербурзі
Приїхавши в культурну столицю Росії, з метою відпочити, оглянути місто чи по роботі, потрібно правильно вибрати місце для ночівлі. Краще вибирати район, найближче розташований до мети поїздки. Найкращим варіантом стане центр міста, а точніше, його центральна вулиця – Невський проспект.
Його вдале розташування дає можливість легко дістатися до багатьох історичних пам’яток. Неподалік від проспекту знаходиться дипломатичний квартал, де можна зняти номер в готелі, вибравши його на свій розсуд.

Як вибрати готель на Невському проспекті
-Місцеві готелі пропонують широкий асортимент номерів:
-Шикарні апартаменти, можуть бути представлені студією з кухнею для зручного розміщення сім’ї, що дозволяє самостійно готувати їжу. Такий номер призначений для розміщення 4-5 осіб і обладнаний всім необхідним.
-Номер, повністю схожий з квартирою, в якій є все необхідне для приємного проведення часу.
-У номерах типу стандарт приємно проведе час закохана пара. тут є величезне ліжко і зручна кухня.
-Бюджетним варіантом стануть кімнати категорії економ. У номері є мікрохвильова піч, холодильник, необхідний посуд і свій санвузол.
-Для людей, які подорожують поодинці, справжнім відкриттям буде Single. Він укомплектований широким ліжком і робочим столом.
Вибирайте те, що доведеться вам за смаком.

Пам’ятки Невського проспекту
Довжина вулиці становить 4,5 кілометра. Проспект починається у знаменитого адміралтейства і доходить до Олександро-Невської лаври.
Гуляти по Невському проспекту обов’язково потрібно з фотоапаратом – тут раз у раз виникають пам’ятки:
-Казанський собор;
-костел святої Катерини;
-пам’ятник Катерині Другій
-Олександрійський театр;
-будинок актора;
-Анічков міст;
-палаци великих родин;
-лютеранська церква;
-храм Спаса-на-Крові.
Головна вулиця зберігає в собі безліч секретів, які варто намагатися розгадати.