У канадському місті мешкають яструби, які нападають тільки на листонош

0
265

Як правило, крилаті хижаки не схильні нападати на людей, але бувають винятки — канюки Свенсона, неагресивні, загалом те, птиці, досить довго вселяють страх у серця листонош міста Калгарі (провінція Альберта, Канада).

Канюки переслідували транспортування пошти від хати до хати, і це тривало кілька років, але останнім часом птахи сильно знахабніли. Газета «The Calgary Herald» нещодавно опублікувала інтерв’ю з представником поштової служби міста Ріком Тобіном, ось що він заявив: «Я змушений ходити по місту з тенісною ракеткою, щоб відбиватися від пернатих агресорів, оскільки коли вони нападають, не можуть використовувати свою головну зброю — кігті. Всі з задоволенням спостерігають, як птахи отримують здачі, а багато люди переймають досвід мій, також використовуючи тенісний інвентар для відображення їх атак».

Що стосується того, чому птахи переслідують листонош, швидше за все вони приймають їх за суперників, так як ті, з точки зору канюків, що діють подібно хижаками на полюванні: довго не затримуються на одному місці, але охоплюють своїми пересуваннями досить широкі території.
Джерело