Фото, зроблені на болоті після заходу сонця (6 фото)

0
161

Більшість з нас злякалися б жахливо, якби зустрілися лицем до лиця з цим живим алігатором — одним з найнебезпечніших хижаків у світі. Тому мало хто може зрозуміти бажання деяких людей спеціально шукати з ними зустрічі. Фотографи Ларрі Девід Лінч і Монахан могли б пролити світло на те, чому багатьом людям цього хочеться всупереч тієї небезпеки, яку алігатори представляють для людини. Нижче ви знайдете кілька фотографій, зроблених ними в нічний час на озері, де мешкає безліч алігаторів.

Ця фотографія під назвою “Попереджувальний нічний вогник” принесла Ларрі перемогу в конкурсі музею природної історії в номінації “портрети тварин”.
Фото, сделанные на болоте после заката солнца (6 фото)

Ларрі дуже довго вичікував зручного моменту, щоб зробити ці фото, перебуваючи в болотах Стейт Парку річки Мьякка, штат Флорида.
Фото, сделанные на болоте после заката солнца (6 фото)

Ось що розповідає сам Ларрі з приводу своїх фото: “Перебуваючи на колінах в декількох дюймах від чорного бруду, при підвищеній вологості і жахливої спеки, обліплений купою москітів, я лежав і думав тільки про одне: зробити найкращий знімок, який я можу… і швидше звідси забратися!”
Фото, сделанные на болоте после заката солнца (6 фото)

Девід Монахан також завдав пізно вночі візит на територію державного парку річки Мьякка, щоб знайти кількох алігаторів. І, схоже, він отримав трохи більше, ніж сам того хотів…
Фото, сделанные на болоте после заката солнца (6 фото)

Коментарі ж Девіда щодо своїх фото були такими: “Стільки світяться очей! А взагалі, крапельки дощу, що потрапили на об’єктив камери і підсвічені містичним місячним світлом, додавали всій цій картині ще більше чарівництва…”
Фото, сделанные на болоте после заката солнца (6 фото)

Що ж, якщо говорити про чарівництво, то це вже справа смаку, і для кого-то це прекрасно, а для когось- жах і страх. Одне можна сказати напевно: світло, що виходить з очей алігаторів, виглядає просто приголомшливо. Вся справа в рецепторах на очах цих тварин, які допомагають їм бачити в темряві і стають червоними, коли з’являється спалах камери. За цю красу і ми повинні сказати спасибі цим двом фотографам.