Особливості цього барбершопа

0
128

Барбершоп (barbershop) – чоловіча цирюльня, культура якої йде корінням в історію США. Спочатку в них можна було не тільки підстригтися, але і купити їжу і вино, а під час війни – отримати допомогу лікаря. У середині 50-х барбершопы стають чимось на зразок клубу за інтересами для джентльменів, де можна викурити сигару, випити і поспілкуватися. З тих пір традиції залишаються непорушними.

Особливості
По-перше, інтер’єр правильного барбершопа відмінно передає атмосферу минулого століття, причому також простий і стильний, як і люди, які там працюють.
Інше приємне відмінність у тому, що заклад являє собою сучасний чоловічий клуб, де можна підстригтися без зайвої вигадки – зі смаком, стильно і стримано. Там вас завжди обслужать спокійні і досвідчені майстри, які знають толк в традиційних методиках. Відповідно, майстри-жінки не присутні, так і прекрасній половині, м’яко кажучи, сюди вхід закритий. Саме таким бербершопом є Барбершоп «Соната», ближче з ним можете познайомитися на сайті http://barberhall.ru/uslugi.html.

Набір послуг постійний і ніколи не відрізняється різноманітністю: класичні стрижки в дусі старих голлівудських акторів, гоління небезпечною бритвою, оформлення бороди і вусів, масаж гарячим рушником.

З іміджевих міркувань, тут ви ніколи не знайдете чистку особи або spa-послуги і ніколи не помітите замість Truefitt & Hill баночку Loreal Professional – ніхто не збирається ставити хрест на репутації в локальних модних колах!

У барбершопах рідко пропонують вам звичні чай або каву. Акцент ставиться на користь алкогольних напоїв (зазвичай віскі або пиво). Додатковим плюсом стане гарна добірка іноземної преси і якісного глянцю.

Ці дрібниці формують певний образ клієнта, як правило, представника інтелігенції з загостреним почуттям смаку, носить відбиток “того самого” вінтажного і мужнього стилю, тому у закладах такого класу ви ніколи не зустрінете випадкових людей, що також безсумнівно радує.

Останнім часом барбершоп став з’являтися в нашій країні, в першу чергу у великих містах, таких як Москва, Санкт-Петербург та інші. Їх відкриття в основному здійснювалося за допомогою такої послуги, як франшиза. Така контора дозволяла клієнту в наше століття технологій повернутися в минуле. Популярність подібних цирюлен обумовлена не тільки захопленням стилем ретро, але і вдалим поєднанням концепції барбершоп з реаліями сьогоднішнього життя. Така контора в нашій країні представляє собою своєрідний чоловічий клуб для обраних. Тут є можливість не тільки якісно постригтися або довести бороду до досконалості, але й доторкнутися до унікальної культури. Дійсно, зараз поступово барбершоп стає справжнім відокремленим соціальним інститутом. Основним завданням такого закладу, є надання професійних кваліфікованих послуг цирульника, який допоможе досягти свого індивідуального стилю. Тому зараз барбершоп являє собою така спільнота, де кожен щиглик зможе отримати задоволення від хорошого сервісу з боку справжніх професіоналів, небайдужих до своєї справи.