Маленьке містечко з величезними предметами (10 фото)

0
368

Розташувався на площі всього в 3 з гаком кілометри з населенням менш ніж 3000 осіб, містечко Кейсі, штат Іллінойс, можливо і вважається одним з найменших в США, але в той же самий час він є домом для декількох найбільших у світі предметів. Серед них: музична підвіска, крісло-качалка, в’язальні спиці і гачок, поштова скринька, вила, кілочок для гольфу, пара дерев’яних черевиків, монети, пташина клітка, лінійка, олівець, качан кукурудзи, карнегия і багато іншого. Вісім з цих предметів потрапили в Книгу рекордів Гіннесса. За всіма цими пам’ятками коштує всього одна людина – місцевий бізнесмен Джим Болін (Jim Bolin).

Болін – віце-президент компанії Bolin Enterprises Inc., яка починала з маленькою автопокрасочной майстерні прямо в сімейному гаражі. Сьогодні під керівництвом Болін 240 співробітників, і фірма займається техобслуговуванням нафтових і газових трубопроводів майже по всій країні. Але не всі підприємства Кейсі розділили успіх Болін. Рік за роком підприємець спостерігав, як у містечку закривалися магазини і фірми – взуттєва фабрика, виробничих цех і магазин інструментів, магазин господарських товарів, лавка кормів. Коли наприкінці 2000-их вдарив економічний спад, навіть Болін відчув його негативний вплив. Саме тоді він і вирішив, що в містечку пора розвивати і просувати туристичний бізнес, щоб підтримати місцеву економіку.
Маленький городок с огромными предметами (10 фото)

Працюючи в сфері обслуговування трубопроводів, Болін мав доступ до величезної кількості невикористовуваних конструкцій, які він вирішив освоїти для стилізації під гігантське крісло-гойдалку. На реалізацію проекту пішло 2 роки. Коли в 2011 році гігантське крісло було дороблено, воно досягало 16.5 метрів у висоту. З тих пір ідеї так і сипалися.
Маленький городок с огромными предметами (10 фото)

У Bolin Enterprises вже був фарбувальний магазин і кілька талановитих умільців. До того ж у них у доступі були такі матеріали, як старі телефонні стовпи (які вони використовували для крісла-качалки) і баки для нафти (які стали основою гігантського поштової скриньки і дном для пташиної клітки). Майже всі використані для побудови гігантських споруд матеріали були вже відпрацьованими і списаними за багаторазове вживання.
Маленький городок с огромными предметами (10 фото)

Одна з умов для того, щоб потрапити в Книгу рекордів Гіннесса, полягає в тому, щоб предмети були функціональними, могли для чогось служити. Тому Болін спорудив гігантські в’язальні спиці і доручив своїй кузині Джанетт Хьюзинга (Jeanette Huisinga), у якої є свій магазинчик пряжі, забратися на найбільше в світі крісло-гойдалку і зв’язати найбільшими в світі спицями те, що могло б стати початком найбільшого в світі шарфа. Тепер зображення найбільших у світі в’язальних спиць і гачка прикрашають її лавочку.
Маленький городок с огромными предметами (10 фото)

Великі предмети Болін творять чудеса для місцевої економіки. Наприклад, цукерковий магазин, який знаходиться під одним дахом з самими великими у світі башмаками, здійснює сотні продажу в день, завдяки туристам, які приходить подивитися на гігантську взуття. Відвідувачі навіть кидають навмання гроші в ці черевики. Зібрані кошти жертвують на Окружну їдальню для бідних. Аналогічним чином найбільший в світі поштову скриньку сприяє продажу проштампованных листівок, які туристи підписують і кидають сюди ж. Сотні листівок в день штампуються вручну офісним відділенням і обклеюються спеціальними поштовими марками, присвяченими саме скриньки-рекордсмену.
Маленький городок с огромными предметами (10 фото)

Болін планує ще безліч великих предметів для містечка. У найближчі кілька місяців або років в Кейсі з’явиться гігантський молоток, гігантська кінь-качалка, великі бейсбольні біти, гігантський гольф клуб і найбільші в світі гойдалка, достатньо місткі для цілої родини.
Маленький городок с огромными предметами (10 фото)

Маленький городок с огромными предметами (10 фото)

Маленький городок с огромными предметами (10 фото)

Маленький городок с огромными предметами (10 фото)