Цікаві факти про валізи на коліщатках (2 фото)

0
449

Мабуть, чи не найбільше про спосіб життя і достатку мандрівника, ніж його одяг або взуття, розповідає багаж, який він бере з собою.

Найдорожчим примірником даної категорії товарів став валізку від датської компанії Henk Travelfriend. Це виріб став першим і поки що залишається єдиним найціннішим у світі. Дорожні валізи такого класу можуть досягати вартості більш ніж на 20 тисяч американських доларів. Цей продукт відрізняється дуже гарним дизайном, виглядає естетично і володіє високою функціональністю.

Henk Travelfriend не просто хвалиться Вашим багатством. Його повну відповідність вимогам покупця дозволить Вам показати високий рівень естетичності. Покупець може самостійно створити дизайн валізи Henk, зробивши вибір з п’ятнадцяти різноманітних кольорів і тканини. Він відкривається з двох сторін, має розтягуються ручку і висуваються колеса.

Як з’явилися валізи?

Спочатку, в основному з-за того, що люди пересувалися пішки, вони користувалися вузликами, торбинками і мішками. Пізніше з’явилася можливість запрягати коней і прив’язувати їх до воза. Тоді з’явилися прабатьки валіз – скрині. Пізніше до дерев’яних скриньках стали прикріплювати ручку. Вони були дуже важкими, громіздкими і незручними. Однак виглядали вони престижніше мішків і торбинок, тому вони були досить популярні.

У 19 столітті відомий французький майстер Луї Віттон створив першу модель, яка нагадувала сучасні валізки. Однак наукове співтовариство вразила громадськість кілька років тому, представивши валіза-скутер. Насправді він більше схожий на чемодан-самокат, але отримав назву через двигуна, який дозволяє переміщатися по місту і складати всередину речі.
Занятные факты о чемоданах на колесиках (2 фото)

Зараз можна відшукати самі різні комплектації, розміри, форми і кольору цих виробів. Інтернет-магазин дорожніх валіз дозволяє зробити це навіть дистанційно. Завдяки цьому замовити необхідний комплект можна з будь-якої точки світу.