Кімната з секретом Елтона Джона (5 фото)

0
300

Знаменитості давним-давно зметикували, що сонцезахисні окуляри – це не тільки спосіб захисту від ультрафіолету і спалахів фотокамер, але й прекрасний засіб самовираження і эпатирования публіки. Як думаєте, хто найбільший прихильник концепції використання очок в якості стильного і незвичайного аксесуара? Леді Гага? А ось і ні! Леді Епатаж і поруч не стояла з справжнім поціновувачем очок – сером Елтоном Джоном.

Кімната з секретом
Віндзорська резиденція співака під зав’язку наповнена дорогою меблями. Його гардеробні тріщать від модних дрібничок. Але гостей Елтона це не особливо дивує. Всі чекають, коли господар будинку покаже одну-єдину кімнату. Вона не обклеєна шпалерами з позолотою, підлоги в ній не покриті мармуром. Але коли двері в це приміщення відкриваються, у всіх відвалюються щелепи: вся кімната знизу доверху заповнена … сонцезахисними окулярами.
Комната с секретом Элтона Джона (5 фото)

Аксесуари лежать на спеціально обладнаних для цієї мети полицях і переливаються в прямому сенсі всіма кольорами веселки. У кожної моделі є своя особливість, і класичних темного скла в темній оправі тут дуже мало. Можна засумніватися в тому, що серед всієї цієї «экстравагантщины» можна зустріти окуляри фірми Ray Ban, колекції якої більшою мірою орієнтовані на класику. І все ж Елтон Джон не був би «головним очкариком Великобританії», якби не знайшов серед рейбенов моделі, відповідні його темпераменту.

– Кругляш. Це не просто «одні з» очок Елтона, а мабуть, його улюблені. Ray ban round rock можна помітити на співака і під час концертів, і на офіційних прийомах. Для першого випадку він вибирає яскраві варіанти з кольоровими скельцями, найчастіше – блакитними і помаранчевими. І навіть одягнувши строгий костюм, артист не розлучається з улюбленим аксесуаром, вибираючи круглі рейбены з полузатемненными стеклами в тонкій чорній оправі.
Комната с секретом Элтона Джона (5 фото)

– Вайфареры. Зловити Елтона Джона, одягненого в класику, не так-то просто. І все ж є фотографії, на яких співак зображений в дуже стриманих чорних Wyfarer. І, знаєте, що дивно? Мало того, що вони дуже йдуть йому, так ще й перетворюються на його обличчі з досить суворої у бешкетну модель. А як вайфареры «заграють» на обличчі? Перевірте це, купивши кілька очок в магазині http://www.sun-shop.com.ua/.
Комната с секретом Элтона Джона (5 фото)

– Clubmaster. Ця модель очок втілює в собі союз інтелекту та творчості. Тому не дивно, що вона є в колекції Елтона Джона. І, звичайно ж, серед усіх варіантів він вибрав найбільш цікаві – з яскравими кольоровими лінзами і в леопардовій оправі.
Комната с секретом Элтона Джона (5 фото)

За своє життя Елтон Джон придбав близько 20 тисяч пар окулярів. Скільки серед них рейбенов, невідомо, але, ми впевнені, точно не один десяток.