На що ловити щуку (3 фото)

0
385

Завзяті рибалки знають, що найбагатша пора року на вилов хижих риб — це осінь. Готуючись до зимових холодів, вони запасаються жиром і активні майже цілу добу. Саме в цей час можна зловити гарну щуку, адже саме вона після відступу літньої спеки першою виходить на воду і полює довше за інших. Знаючи звички цієї риби, залишається підібрати снасті і уловисті пристосування, наприклад, силіконові приманки.

Запас рибалки
На что ловить щуку (3 фото)
Досвідчені знавці завжди мають під рукою всі види сучасних пристосувань для лову щуки і вибирають конкретний залежно від погоди, пори року та особливостей водойми. Приманки можна розділити на групи:

– Коливні блешні, довжина яких для лову щуки повинна становити не менше 5 см, а вага — від 8 гр. Колір залежить від водойми, але універсальними вважаються срібло і мідь.
– Обертові блешні, починаючи з № 3. Форму пелюстки рибалка зазвичай вибирає самостійно, так як це не надає особливого впливу на процес, а тіло приманки має бути збільшеним або у формі рибки.
– Силіконові. Зручні у використанні навіть для початківців, доступні за ціною і дозволяють водити в придонному шарі. Колір приманки необхідно вибирати під фарбування конкретного виду риб, що мешкають у водоймі. Найпоширеніші форми пристосування — це віброхвости, твістери і рипперы білі та світло-зелені.
– Воблери. Пластикова прийом зовні нагадує живу рибку, а її рухи у воді схожі на поранену жертву, що безсумнівно приверне хижака.
Вирушаючи на полювання, краще мати у своєму розпорядженні різноманітні приманки на щуку, так як в період активності риби одна з них все одно спрацює, і додому ви повернетеся з заслуженим трофеєм.
На что ловить щуку (3 фото)