Відпочити з користю в Празі

0
194

Батьки школярів і особливо старшокласників серйозно думають про те, як поєднувати оздоровлення дитини з користю для його інтелектуального розвитку, розширенням кругозору.

Канікули в Празі – поєднання приємного відпочинку з отриманням корисних та цікавих знань
Цікавим варіантом такого проведення часу можуть бути канікули в Празі.
Компанія надає можливість відвідати європейську столицю, познайомитися з її історією та культурою, побачити краси природи. І в той же час, мимохідь і без особливих зусиль, вивчати іноземну мову – англійську або чеська. Відомо, що в молодому віці мова засвоюється особливо добре, а тим більше, коли навчання передбачається за спеціальною випробуваної програмі.
Розважальна та культурна частини програми пропонують екскурсії по Празі:
-по історичному центру,
-Старому і Новому місту,
-Градчанам,
-Празькому Граду,
-Малій Стороні,
-квартал Йозефів.

Діти побачать 16 знаменитих мостів через річку Влтава, в тому числі історичний Карлів міст, почують бій знаменитих празьких курантів. Передбачаються і поїздки з Праги в інші міста Чехії. Екскурсії проводять кваліфіковані гіди, які вміють дохідливо розповісти молодим людям про важливі сторінки історії слов’янської держави.

Поряд з пізнавальними екскурсіями дітей буду залучати і спортивні заходи: плавання на байдарках, ігри в мотузяних парках, бобслей. Будуть походи в зоопарк і аквапарк, перегляд фільмів у 3D.

Керівники групи щоденно в соціальних мережах демонструють фото та відеоінформацію про те, як діти провели поточний день.

Вивчення іноземної мови
Вивчення мови на канікулах в Празі має сенс у випадку, якщо передбачається в подальшому навчання і здобуття вищої освіти в університетах Чехії, вдосконалення в англійській мові.

Викладачі, яких залучають в рамках даної програми, є носіями мови і спеціально підготовлені для роботи з російськомовними студентами. Поряд з розмовною практикою передбачається ознайомлення дітей з класиками літератури, можливостями навчання у вищих навчальних закладах, особливостями програми.

У компанії – http://happystudent.com.ua/kanikuly-v-prage можна отримати докладні відомості про терміни заїздів за програмою, вартість такої поїздки, умови життя в Празі, документами, які необхідно надати для оформлення віз. Слід мати на увазі, що фірма сама оформляє такого типу візові документи для можливості в’їзду дитини і перебування в країні.