Цікаві факти про гру в монополію (4 фото)

0
436

Творцем цікавої гри «Монополія» є мешканець Гемантауна (штат Пенсільванія) американець Чарльз Дерроу, він придумав її в 1934 році. Саме в той час на Америку обрушилася Велика депресія, країна переживала важкі часи. Щоб якось пережити ці труднощі народ прагнув відкрити власну справу або знайти якесь заняття для себе. Події в грі відбуваються на вулицях Атлантік-Сіті. Ще одна назва гри “Monopoly City”.

Спочатку Дерроу готував гру самостійно, вручну. Після випуску п’яти тисяч копій він перейшов на автоматизоване виробництво. Настільна гра монополія миттєво завоювала популярність у людей, мільйони грали в неї в усьому світі. З моменту випуску першої гри за цей час реалізовано більше двохсот сімдесяти п’яти мільйонів копій по всій планеті. Щоб переконатися в цьому особисто, ознайомтеся з цікавими фактами про цю гру.
Интересные факты об игре в монополию (4 фото)

Чисельність людей, які беруть участь у грі «Монополія» перевищує мільярд осіб. Кількість країн, де грають в неї – сто одинадцять континентів. Гра випущена на сорок трьох мовах.

У 1978 році компанія Neiman Marcus Christmas випустила шоколадну «Монополію», вартістю шістсот доларів.
Интересные факты об игре в монополию (4 фото)

Є і найдорожча версія даної гри. Вона була створена ювелірним майстром Сідні Мобиллом родом із Сан-Франциско. Ціна даної «Монополії» становить два мільйони доларів. Дошка була виконана із золота в двадцять три карата, будиночки і фішки з золота у вісімнадцять каратів, номери кісток викладені діамантами. Їх кількість становила сорок дві штуки.
Интересные факты об игре в монополию (4 фото)

У чому ж популярність цієї гри? Насамперед, вона дуже проста і захоплююча. Її економічна частина практично дзеркальне відображення поточного стану справ в економіці. Головна мета «Монополії» – створити свій бізнес, розкрутити його і збанкрутити своїх конкурентів. Тривалість гри може становити від двох годин до сімдесяти днів. Найтриваліша гра тривала 1680 годин без перерви.

У 1975 році четверо каліфорнійських студентів змагалися під водою в «Монополію» протягом сорока чотирьох днів.

В 1973 році був проведений перший турнір з “Монополії”, відбувся він в Атлантік-Сіті. Поле для гри було протяжністю вісімнадцять футів зі всіх сторін. Роль ігрових фішок виконували дівчата в бікіні, які пересувалися по ігровому полю.

У Росії гра була під забороною до 1988 року, т. к. вважалася капіталістичної. А в 1988 в «Монополії» відбувся дебют в нашій країні, її перевели на російську мову. Роль одного з маркерів виконував російський ведмідь.