Унікальне місце – Сішуанбаньна (10 фото)

0
533

В якості Національного мальовничого курорту Сішуанбаньна – це прекрасне місце з багатою природою, історичними та культурними пам’ятками, тропічними лісами, переплетеннями різноманітних відомих фольклорних груп і мн. ін.

Автономний округ Сішуанбаньна в провінції Юньнань, Китай, загальною площею 19700 кв. км, є батьківщиною народу дай. Так як це місце знаходиться на більш низькому рівні, ніж більшість інших округів, тут панує м’який тропічний клімат, який залучає безліч туристів зі всього світу.

Сішуанбаньна – справжня гавань біорізноманіття. Тут все ще живуть кілька останніх азіатських слонів. Хоча ці тварини охороняються законом, багато рослин знаходяться під загрозою через 50-тирічного поширення каучукових плантацій, повністю знищили частину китайських лісів. Тому зараз про монокультурі можна з упевненістю сказати, як про нездорову тенденцію.
Уникальное место - Сишуанбаньна (10 фото)

Головними потужними ресурсами автономного округу провінції Юньнань, ваблячими сюди туристів, є Тропічний ботанічний сад Менглун (Menglun); Пагода Манфайлонг (Manfeilong) 1203-го року у формі восьмикутника, відома під такими іменами, як Біла пагода Летить Дракона або просто Біла Пагода. Також з-за своєї схожості на пагони бамбука, що виникають з грунту після весняних дощів, Пагода Манфайлонг отримала ще одну назву – Пагода Bamboo Shoots. Список туристичних визначних пам’яток додає храм буддиста хінаяни Jingzhen Pavilion; первісна місце проживання диких азіатських слонів, буйволів, павичів, макак-резусів і ін. тварин Wild Elephant Gully загальною площею 369 га; будинки народу дай з Ганланбы т. д.
Уникальное место - Сишуанбаньна (10 фото)

Уникальное место - Сишуанбаньна (10 фото)

Уникальное место - Сишуанбаньна (10 фото)

СТУПА МАНЬФЕЙЛОН
Уникальное место - Сишуанбаньна (10 фото)
Побудована у 1200 році. Знаходиться на пагорбі, серед джунглів, в оточенні каучукових плантацій. Розташований в 70 км на південь від Цзинхуна.
Уникальное место - Сишуанбаньна (10 фото)

ПАРК МАНЬТИН.
Уникальное место - Сишуанбаньна (10 фото)
Розташований у місті Цзинхун, його площа 115400 кв. м. Історія парку налічує понад 1300 років. За легендою король народу Дай зі своєю дочкою прийшов у цей парк, принцеса була настільки зачарована красою цього місця, що вона втратила свою душу і забула про все навколо. Сьогодні в парку, на траві біля озера, люблять відпочивати місцеві жителі. У парку є вольєри з павичами, шоу слонів, можна покататися на човні по озеру. Увечері відкривається ресторан, де проходить шоу програма з національними танцями і музикою народу Дай.

Сішуанбаньна славиться своїм відомим традиційним етнічним Фестивалем водних бризок (Water-Splashing Festival), коли місцеві жителі дочиста миються, переодягаються в новий одяг і йдуть на поклоніння Будді в перший день свята. Люди скупчуються в буддійському храмі і будують вежу з піску. У цієї події є ще одна назва – Свято купання повелителя Будди.
Уникальное место - Сишуанбаньна (10 фото)

Самий веселий день грандіозної події з розмахом і розкішшю настає тоді, коли починаються змагання з плавання, гонки на човнах, запуск спеціальних місцевих ракет і чудових небесних ліхтариків Кунмин. Фестиваль триває з 13 по 15 квітня. Взагалі, виконання цієї традиції вважається найважливішою подією в цьому районі, завдяки якому в учасників фестивалю з’являється шанс вдихнути трохи життя в свій тихий і розмірений побут.
Уникальное место - Сишуанбаньна (10 фото)

Китайський народ дай зазначає три основних свята – це вже описаний Фестиваль водних бризок, а також Фестиваль відкритих дверей (Opening Door Festival) і Фестиваль закритих дверей (Closing Door Festival). Грандіозні дійства проходять на різних ступах. Останні два святкування цілком і повністю присвячені Будді.
Уникальное место - Сишуанбаньна (10 фото)