Незвичайні гаджети світу (10 фото)

0
523

Крім звичних гаджетів, дизайнери і розробники намагаються створити принципово нові девайси, які здивують багатьох, що, втім, не зменшує їх користі.

Тікаючи, будильник


Звичний будильник не може розбудити вас по ранках? Тоді будильник Clocky – це саме для вас. Цей гаджет не так-то просто зловити включивши сигнал, він починає швидко тікати від господаря і щоб зловити його, знадобиться чимала вправність. Така пробіжка не тільки розбудить будь-кого, але ще й послужить невеликий ранковою зарядкою. Працює девайс від чотирьох батарейок і оснащений міцним корпусом, який витримає падіння з тумбочки. Вартість такого будильника – близько 80 доларів.
Необычные гаджеты мира (10 фото)

Рукавички з підігрівом
Необычные гаджеты мира (10 фото)
Для холодних країн питання постійно мерзнучих рук – це справжня проблема, адже від сильного морозу рукавиці і рукавички не рятують. Розробники англійської компанії Blazewear запропонували незвичайне рішення – рукавички з підігрівом. Рукавички працюють від акумуляторів або від USB-порту. В рукавички вбудовані спеціальні карбонові пластини, які при включенні нагріваються від поживного елемента і зігрівають руки навіть у сильний мороз. Вартість таких рукавичок відносно невисока – всього 17 доларів і купити їх можна практично в будь-якій країні.
Необычные гаджеты мира (10 фото)

Мережевий медіаплеєр
Необычные гаджеты мира (10 фото)

Мережевий медіаплеєр – це пристрій, який дозволяє виводити будь-яку інформацію з інтернету на екран телевізора. Він відрізняється невеликими габаритами – 127х87х30мм і підключається до будь-яких моделей телевізора. Завдяки цьому гаджету можна дивитися будь-які відео і IPTV-телеканали, відвідувати соціальні мережі і сайти. До медіаплеєра можна також підключити клавіатуру і мишу і використовувати телевізор замість комп’ютерного монітора. Його вартість – близько 65 доларів. Саме такими параметрами володіє тб приставка aura hd.

Друкарська машинка для планшетів
Необычные гаджеты мира (10 фото)
Для любителів речей в стилі ретро розробники створили USBTypewriter. Це стандартна друкарська машинка, виконана в стилістиці минулої епохи, в якій в тому місці, де знаходяться валики і кріплення для аркуша паперу, розташована спеціальна підставка для планшета. Гаджет підключається до планшета через USB-порт. Вартість такого гаджета – близько 850 доларів. Саме за таку суму можна почерпнути натхнення від стуку клавіш раритетної друкарської машинки.

Портативна сонячна батарея
Необычные гаджеты мира (10 фото)

Зарядний пристрій XDModo – це новий крок до енергетичної автономії і безпечної енергії. Це зарядний пристрій, який отримує енергію від невеликої сонячної батареї. Досить до такої зарядці підключити телефон або планшет і покласти на сонці, наприклад, на вікно. І вже через пару годин пристрій буде заряджений. Такий девайс просто незамінний для любителів походів і відпочинку на природі. Вартість такого пристрою – близько 50 євро.
Необычные гаджеты мира (10 фото)

Брелок, що реагує на свист
Необычные гаджеты мира (10 фото)

Щоб ключі не губилися в квартирі чи на вулиці, новий брелок обладнаний датчиком звуку, який реагує на певний звук. Почувши свист, брелок подає голосовий сигнал, щоб господар його швидше знайшов.

Масажні тапочки
Необычные гаджеты мира (10 фото)
Кімнатні тапочки, зраділі масажними пластинами – це мрія багатьох. Вони допоможуть розслабитися і зняти напругу після важкого дня. Працюють вони від чотирьох батарейок. Більш складні моделі обладнані також підсвічуванням, щоб їх легко було знайти в темряві і підігрівом для холодного часу року.