10 найоригінальніших подарунків у світі

0
411

Вам не терпиться дізнатися, які ж самі екстравагантні подарунки дарували жінкам у всі часи? Отже, представляємо десятку кращих. Напевно багато ідей ви візьмете на озброєння і здивуйте кохану або дружину, але для цього не обов’язково згортати гори і збирати все життя на сумнозвісний діамант, можна порадувати близьку людину більш скромним, але досить оригінальним подарунком, який можна з легкістю придбати в інтернет-магазині, припустимо тут – uytterra.ru/category/podarki/.

Скриня з дорогоцінними металами та камінням

Один романтичний шукач скарбів вручив дружині ні більше ні менше – 3 скрині з коштовностями: він знайшов їх на дні океану.

Найдовше манто
10 самых оригинальных подарков в мире
Багатство і щедрість королів не знала меж. Відомий Людовик XIV одного разу подарував своїй дружині манто з соболя. Не дивно – зараз подумали ви. Але особливість предмета гардероба в довжині: вона становила півтора км. Можна було прогулюватися по парку босоногої.

Незвичайна плантація
10 самых оригинальных подарков в мире
Імена Бонні і Клайд відомі всьому кримінального світу. Це – американські грабіжники, які жили у часи Великої депресії. Вгадайте, яким був ексклюзивний подарунок Клайда своєї коханої? Сертифікат на власність плантації особливих видів кактусів: з них проводилася текилла.

Дивовижна коштовність
10 самых оригинальных подарков в мире
Безумовно, одним з найбільш витончених подарунків є піднесений Марком Антоніо ще до нашої ери Клеопатрі. Бажаючи добитися розташування її серця, він купив найдорожчу перлину, помістив у вино. Потім пішов рада викинути в море, якщо жертва не довелося по душі цариці.

Найдорожчий діамант
10 самых оригинальных подарков в мире
Прекрасна половина людства обожнюють діаманти (це – їх розрадники!), а сильній половині подобається підносити сюрпризи. Одного разу Річард Бартон подарував коханій, Елізабет Тейлор, дорогоцінний камінь в 70 карат.

Букет з троянд
10 самых оригинальных подарков в мире
Банально, подумаєте ви, прочитавши назву. Але його незвичайність полягає в тому, що протягом 20-ти років видатний бейсболіст Джо Ді Маджіо дарував букет троянд чарівною Мерлін Монро. Актриса отримала 7305 червоних троянд від шанувальника, потім другого чоловіка і продовжувала отримувати їх після розставання. Ви не повірите, але Джо приносив троянди навіть після смерті красуні Мерлін, тепер вже на могилу.

Острів в презент
10 самых оригинальных подарков в мире
Всім відома трепетна любов мільярдера Арістотеля Онассіса до вдови президента США Жаклін Кеннеді. В знак своєї відданості і вічної любові він подарував їй острів під назвою Скорпіос в географічній території Греції. Через деякий час вінчання мільярдера і Жаклін пройшло саме тут.

Хмарочос в найбільшому місті світу
10 самых оригинальных подарков в мире
Архітектурними шедеврами чоловіча половина хвалилася не тільки в давнину. І в наші дні чоловіки готові показати неймовірну щедрість. Дональд Трамп, тепер вже президент Америки, а лише тоді відомий бізнесмен з мільярдним доходом, зробив сюрприз дружині Івана. Це був хмарочос в Нью-Йорку його власного проекту. Ціна склала $ 318млн.

Висячі сади Семіраміди
10 самых оригинальных подарков в мире
Назва одного з 7-ми чудес світу відомо всім. За наказом правителя Вавілону Навуходоносора II був споруджений незвичайний сад і піднесений в якості дару дружини Амітіс. Сучасні люди не змогли побачити чудові сади в первозданному вигляді, вони зруйнувалися.

Перлина мистецтва
10 самых оригинальных подарков в мире
Одним з розкішних дарів чоловіків всіх часів вважається мавзолей Тадж-Махал на території Індії. Він був зведений за велінням індійського шаха Джехана в пам’ять про дружину, яка померла під час пологів 14-ого дитини. Пам’ятник архітектури визнаний одним з прекрасних творінь на землі. Кожен сантиметр мавзолею покритий самоцвітами і напівпрозорим мармуром.