Все про електровелосипеди (2 фото)

0
296

Велосипед з електричним приводом придумали і втілили в життя геніальні винахідники і майстри з Китаю і Японії. Згідно зі статистикою понад 120 млн. представників корінного населення Азії віддають перевагу традиційному автотранспорту електровелосипеди. Вибір простий, коли інтенсивний автомобільний рух і дорожні пробки заважають вчасно дістатися до мети поїздки. Адже екологічно чистий транспорт характеризується мобільністю і элементарностью прийомів управління.

Підкоривши азіатські держави, сталевий кінь продовжив свій переможний вояж по території держав освіченої Європи і далекої Америки. Електротранспорт припав до душі європейцям і представникам американського континенту, про що красномовно свідчили показники колосальних продажів. Двоколісний товар, завезений з Піднебесної, розійшовся блискавично. Це стало підставою для активізації місцевих виробників, завдяки яким виріб в технічному і візуальному плані було вдосконалено. А от одним із найбільш гідних його представників є – електричний велосипед KTM Macina

Простота управління
Думка про те, що управляти е-велосипедом складно – помилково. Нехитра конструкція представлена звичайним двоколісним механізмом, оснащеним двигуном, потужність в 150-1000Вт. Власник сталевого коня самостійно приймає рішення про вибір способу переміщення:
– механічний – з використанням сили ніг, упираються в педалі;
– електричний – рух завдяки потужності встановленого двигуна.
До речі, другий варіант простіше і зручніше.
Все о электровелосипедах (2 фото)

Сила модернізації
Любителі е-велосипедів, згідно зі статистикою, відмовляються від покупки готового електротранспорту, воліючи звичайний механізм трансформувати в екологічне і більш зручний засіб пересування. Якщо говорити про цифри, то електровелосипед в магазині придбали тільки 48% покупців. Решта 52 з 100% користувачів е-велосипедами, воліли модернізувати механізм допомогою оснащення конструкції акумулятором або двигуном. У більшості випадків піддаються удосконаленню конструкції гірських і вантажних моделей, а також Xtracycle.

Вартість модернізації, як показала практика, іноді дешевше ціни, необхідної для оплати промислового e-велосипеда. Статистика свідчить про те, що за ціною 1500 $ було придбано трохи менше 50% електровелосипедів. Приблизно у цю ж суму обійшлася модернізація приблизно 70% звичайних механізмів.

Про вигоди
Зміна авто на електротранспорт – захід вигідну. Серед переваг називається прагнення іноді міняти автомобіль на альтернативні засоби пересування. Не залишилися без уваги критерії здорового способу життя, активності і зручності.

Фактор зручності став основоположним у процесі переходу прихильників велосипедної їзди на щоденне використання е-транспорту. Статистика невблаганна:
– до придбання електровелосипеда тільки 55% прихильників двоколісної їзди здійснювали поїздки кожну тиждень або день у день;
– придбання e-велосипеда збільшило чисельність прихильників щоденних поїздок до 93%.