Призначення та особливості тонування балконів і лоджій

0
401

Балкон є багатофункціональним міні-простором квартири і частиною загального планування. Тут можна облаштувати робочий кабінет, спортзал, сад або зробити його частиною кімнати. Тонування вікон дозволить затінити простір балкона від прямих сонячних променів, захиститися від можливих пошкоджень і створити затишну атмосферу приватності.

Навіщо необхідна тонування
дМожно перерахувати безліч переваг унікального покриття, враховуючи які варто затонувати ваш балкон. Розглянемо основні з них:
– В сонячні дні спеціальна плівка послужать світлоповертачем енергії. За рахунок цього найспекотніші літні дні стануть прохолодніше за склом вашого балкона.
– Тонувальна плівка дозволить позбавитися від відблисків на екрані телевізора, монітор комп’ютера.
– Предмети в кімнаті (шпалери, картини, меблі, елементи інтер’єру) перестануть нагріватися, вигоряти від впливу сонячних променів.
– Через дзеркальну плівку з зовнішньої сторони неможливо розглянути, що відбувається всередині приміщення. Особливо це рішення актуально для квартир, які розташовані на нижніх поверхах.
– Варто також відзначити комфорт і зручність, так як у власному домі хочеться максимально захиститися від сторонніх очей. Тонування ефективно виконує свої функції, не вимагаючи особливих зусиль для чищення. На відміну від неї, жалюзі і штори регулярно потребують догляду.

Типи плівок для балконів та лоджій
Предназначение и особенности тонировки балконов и лоджий
Виходячи ваших потреб, слід правильно підібрати тип плівки для тонування стекол. Для цього треба розібратися в різновидах, вивчити їх характеристики:
Тонуючі. Поглинають яскраве сонячне світло і перешкоджають відблисків на екрані телевізора, комп’ютера. Перешкоджають вицвітання шпалер і втрати естетичного вигляду предметів меблів і елементів інтер’єру.
Дзеркальні. Використовуючи дане покриття для вікон, можна відчувати себе комфортніше і впевненіше, так як створюється ефект конфіденційності та однобічної видимості.
Захисні. Зроблені з міцного і надійного матеріалу з метою убезпечити скло балкона або лоджії. Володіє хорошими протиударними і шумоізоляційними властивостями.
Енергозберігаючі. Мають властивість дозувати потоки сонячного випромінювання, запобігаючи потрапляння прямих променів сонця, без втрати світла. Цей тип плівки зробить температуру в приміщенні комфортної і створить влітку прохолоду, а взимку – зберігає тепло.
Прийнявши рішення про тонування стекол на балконі або лоджії, ви зможете вирішити безліч проблем. Правильно підібрати тип плівки і встановити її за допомогою спеціальних технологій допоможуть професійні співробітники компанії «Глассфилм» http://glassfilms.ru/tonirovka-balkonov-i-lodzhij.html, яка спеціалізується на тонування.