Цікаві факти про все на світі (6 фото)

0
260

Хотілося б відзначити, що в даній статті представлена підбірка різних маловідомих і цікавих фактів з усього світу. У світі цікавого ми поринаємо з головою в зовсім інший світ, світ загадкового і цікавого, не так давно плаваючи по павутині всесвітньої мережі натрапив на цікавий блог http://hobby-house.com, в якому автор ділиться дійсно цікавими речами зустрічаються їм самим – це і цікава виставка унікальних тортів, про рослин-хижаків і про багато іншого. Вообщем читаємо нашу статтю і знайомимося ближче із вмістом наших партнерів. Почнемо…

Якось увечері один угорський фахівець, що знає толк у мистецтві, разом зі своєю дочкою переглядав фільм «Стюарт Літтл». Раптово його увагу привернула картина промайнув у кадрі. У наслідку виявилося що дана робота належить відомому Роберту Берени і вважалася безвісти зниклою. Пізніше «пропажу» продали з молотка за 285 700 доларів.

Трагічна подія сталася в 1980 році в момент зйомок вулкана Сент-Хеленс. Американський фотограф Роберт Ландсбург знімає дана подія в якусь секунду зрозумів, що йому не вижити, і тоді він у лічені хвилини запакував камеру в чохол і сховав його в свій рюкзак. Після чого накрив його собою в розрахунку на те, що камера вціліє і ці знімки побачать дослідники.
Интересные факты обо всем на свете (6 фото)

У 1987 році місто Коулун знаходиться на території Гонконгу вважався самим злочинним місцем, люди його населяють практично не підкорялися чинному законодавству та успішно реагували вказівки уряду. На той момент цей злочинний містечко нараховував близько 1 255 000 чоловік на квадратний кілометр і був самим густонаселеним районом на Землі.
Интересные факты обо всем на свете (6 фото)

Знаменитий актор Шон Коннері в свій час відмовився від цілого стану – 400 мільйонів доларів, це приблизно 15% від світових зборів за прокат трилогії «Володар кілець», де режисери фільму хотіли бачити його у головній ролі. Причина відмови – «не розуміння суті сценарію».
Интересные факты обо всем на свете (6 фото)

Практично з раннього дитинства всі знають що струм може вбити, а от те що його застосовують для корекції математичних здібностей людини, мало кому відомо. Досить подачі слабкого розряду щоб впливати на мозок і допомогти тим, хто страждає дискалькулію. Ефект від зробленого дії буде зберігатися протягом півроку.

А чи знали ви, що на щоденне створення біткойнів йде багато енергії? Обсяги її настільки великі, що цього електрики вистачило б на 31 тисячу приватних будинків.

Хотілося б відзначити ще один вельми цікавий факт, звичні нам слова «ескалатор» і «термос» колись мали зовсім інше значення. Колись цими словами позначалися торгові марки, це рівнозначно тому, що зараз всі підгузники ми іменуємо «памперсами».

В 1902 році, тюремне ув’язнення для однієї людини стало так сказати благом, саме в цей момент вулкана Монтань-Пеле в лічені хвилини зрівняв з землею ціле місто. У живих залишився той єдиний, хто знаходився глибоко під землею в камері, що більше нагадує склеп.
Интересные факты обо всем на свете (6 фото)

До 1787 року науці не були відомі чотири різних хімічних елемента: эрбий, тербий, ітербій, ітрій, які отримали свою назву на честь невеликого містечка у Швеції – Иттербию. Саме там, в цей час був знайде досить важкий мінерал, в якому і стрималися дані елементи.
Интересные факты обо всем на свете (6 фото)[font]