Унікальна Абхазія (7 фото)

0
406

Краси Абхазії не перестають захоплювати кожного, хто відвідає цю мальовничу країну. Вона займає досить невелику територію, тому відвідати пам’ятні місця можна за короткий час. У кожному місті Абхазії є багато цікавого: храми, музеї, національні парки. Але головні визначні пам’ятки створені самою природою.

Пам’ятки Абхазії
Вибравши Абхазію для відпочинку, про це рішення не доведеться шкодувати ні хвилини. Звідси можна привезти повну валізу вражень і яскравих спогадів. Країна багата різноманітними пам’ятками, які неодмінно варто відвідати.

У сонячному Сухумі розташований Державний Музей Абхазії. Тут можна ознайомитися з минулим і сьогоденням республіки. Сьогодні в його фондах зберігається понад 100 тисяч предметів, кожен з яких по-своєму унікальний. В саду музею розміщено безцінний експонат – стародавній эшерский дольмен.
Уникальная Абхазия (7 фото)

Величні соснові гаї, найчистіші озера і зарослі лісовими масивами гори – живописними картинами природи Абхазія може повноправно пишатися. Озеро Ріца і Блакитне озеро, без сумніву, викличуть захоплення. А яке задоволення можна отримати, коли бажаєш відпочити на абхазькій пляжі.
Уникальная Абхазия (7 фото)

Паломництво до святинь
Благовіщенський кафедральний собор у Сухумі є головним місцем у місті, де збираються віруючі люди. Служби ведуться на 4 мовах.
Центральний позолочений купол сяє сонце, притягаючи погляди всіх парафіян. Це подарунок челябінських майстрів до вікового ювілею храму.
Уникальная Абхазия (7 фото)

Багато християн направляються в Абхазію заради відвідування Грота Симона Кананіта – одного з апостолів Ісуса Христа. Храм побудований на місці поховання проповідника, який в 53 році прийшов на ці землі, щоб донести християнську віру до язичницьких племен. Всередині печери виникає відчуття святості і благодаті.
Уникальная Абхазия (7 фото)

Практично в кожному місті є святі місця, які постійно відвідують віруючі люди зі всього світу.

Особливості кухні
Гастрономічні пристрасті місцевих жителів досить цікаві. Основа їх раціону – кукурудза. З неї перемелених в крупу зерен готують традиційні страви – мамалигу, коржі і навіть халву.
Уникальная Абхазия (7 фото)

На столі у абхазів завжди є м’ясо. Шашлик, баранина на рожні, просто смажені шматки з приправами – від смаку і аромату голова піде обертом! Місцеві господині знають безліч секретів, які роблять одні й ті ж страви в різних будинках абсолютно відмінними один від одного. В пошані в Абхазії і овочі. З них готують гарніри, присмачуючи частування волоським горіхом. Жодне застілля не обходиться без пекучої аджики і соусів з фруктів.

Втамувати спрагу можна традиційним напоєм з молока буйвола – ахарцвы. Для любителів міцного – широкий вибір ароматних вин і виноградної чачі.
Уникальная Абхазия (7 фото)