Повітряні комплектації опалювачів для автомобіля

10-24-2019Дана модель випущена на заміну популярній моделі Air Top Evo Новий обігрівач володіє більш високими показниками продуктивності при більш низьких показниках гучності. Повітряний обігрівач Webasto Air Top Evo Повітряний підігрівач Webasto Air Top Evo 40 автономного типу призначений для підтримки в салоні, кабіні або іншому відсіку транспортного засобу заданої користувачем температури без використання двигуна. Паливо може забиратися з бака автомобіля або окремо встановленої ємності. Повітря, необхідне для горіння, береться назовні, за межі приміщення виводяться вихлопні гази. Також хочемо вам порекомендувати https://starter.ms/components/otopiteli

Ключові особливості моделі Webasto Air Top Evo 40 Модель обігрівача дозволяє плавно змінювати потужність, тому її можна використовувати на різних транспортних засобах, у тому числі на тих, які перевозять небезпечні вантажі. При бажанні можна об’єднати два пристрої в єдину систему, збільшивши загальну потужність. Комплектація В стандартній комплектації Webasto Air Top Evo 40 має терморегулятор. До нього додатково можна встановити таймер з будильником. У цьому випадку запуск обладнання проводиться безпосередньо з кабіни водія або автомобільного салону. Наявність таймера дозволяє встановити дату і час, в який прилад буде запущений автоматично. Всього передбачається до трьох настроюються програм роботи. Установка Webasto Air Top Evo 40 допоможе збільшити комфорт поїздки. Так, у холодну пору року можна попередньо прогріти салон або кабіну, що допоможе не захворіти і сідати в автомобіль без верхнього одягу.

В цьому випадку ніщо не обмежуватиме руху водія і збільшить безпеку керування транспортним засобом. Тут ще ніхто не залишав відгуки. Повітряний обігрівач Air Top Evo 55 є новою розробкою від німецької компанії Webasto. Потужність даного повітряного отопітеля у форсованому режимі до 5, 5 к. Повітряний обігрівач Webasto Air Top Evo. Повітряний обігрівач Air Top Evo 55 є новою розробкою від німецької компанії Webasto. Потужність даного повітряного отопітеля у форсованому режимі до 5, 5 к. Повітряний обігрівач Webasto Air Top Evo. Дана модель випущена на заміну популярній моделі Air Top Evo Новий обігрівач володіє більш високими показниками продуктивності при більш низьких показниках гучності.