Льодовик Слонова Нога (7 фото)

0
567

Льодовик Слонова Нога в північно-східній Гренландії справді нагадує ступню слона, особливо при вигляді зверху. Під потужним тиском величезної кількості льоду гора проломилась, а льодовик сповз у море майже в симетричній формі. Такі льодовики називають передгірними, і Слонова Нога — прекрасний приклад. Льодовик прославився своєю ирреальной формою і став популярною пам’яткою Гренландії.

Льодовики — один з найбільш екстраординарних природних явищ Землі. Ці озера замороженого снігу і льоду були накопичені протягом багатьох століть. Вони виявилися настільки щільно переповнені, що стали шукати вихід. Льодовики знаходяться в постійному стані потоку, стікаючи в напрямку нахилу до долини, чи водного тіла. Дуже важко дійсно відчути, переміщається чи льодовик, але повернувшись через кілька десятиліть Ви будете гарантовано спостерігати разючу зміну в пейзажі.
Ледник Слоновья Нога (7 фото)

Льодовик Слонова Нога розташований на півострові Землі Кронпринца Крістіана і не пов’язаний з головним льодовим щитом Гренландії. Це швидше частина мережі льодовиків і льодовикових покривів, які переміщуються навколо острова. Дослідження показало, що ці віддалені льодовикові покриви складають 5 — 7 відсотків всього крижаного щита Гренландії, але при цьому вони відповідальні за 20 відсотків його внеску в підвищення рівня моря.
Ледник Слоновья Нога (7 фото)

Ледник Слоновья Нога (7 фото)

Ледник Слоновья Нога (7 фото)

Ледник Слоновья Нога (7 фото)

Ледник Слоновья Нога (7 фото)