Burton – у чому причина успіху?

0
119

Burton – у чому причина успіху?
На сьогоднішній день існує чимало популярних фірм-виробників одягу і спорядження для сноубордингу. Але більшість професійних сноубордистів віддають свою перевагу саме Burton – чому?

Історія Burton
Burton Snowboards – це легендарна американська компанія, заснована Джейком Бертом в 1977 році в штаті Вермонт, США. Сьогодні це ім’я відоме кожному любителю і професіоналу.

Говорячи про історію Burton, не можна не торкнутися історії створення сноубордингу, як окремого виду спорту. Справа в тому, що сам Бертон, захопившись в юному віці катанням на снерфере (зігнутої дошки з металевою окантовкою), згодом удосконалив її і довів до сучасного сноуборду. Крім того, саме Джейк подбав про те, щоб сноубординг став незалежним видом спорту і в подальшому увійшов в програму олімпійських ігор.

Зараз компанія Burton займається розвитком обладнання та одягу для сноубордингу. У створенні нових костюмів, сноубордів і різних елементів екіпіровки беруть участь не тільки професійні розробники, але і досвідчені рейдери, за рахунок чого, бренд Burton і залишається еталоном високої якості в світі сноубордингу.

З повною колекцією спортивного одягу Burton можна ознайомитися за посиланням – http://azimuthsport.ru/catalog/burton

У чому переваги спортивного одягу Burton?
Одяг Burton є практично живою легендою, частиною якої може стати кожен бажаючий. Серед широкого асортименту спортивного одягу Burton кожен зможе знайти собі підходящий варіант по фасону, стилю і кольору. Переваги і достоїнства спортивного одягу Burton говорять самі за себе.

Інноваційні матеріали і захисна просочення
Мембранні тканини, розроблені з урахуванням останній технологій, поряд з функціональною захисної просоченням надійно захищають від снігу, вологи і вітру, виключаючи можливість замерзання сноубордиста.

Герметичні утяжки
Регулюються манжети на рукавах куртки для сноубордів виключають попадання снігу та вітру під куртку. Утяжки, розташовані по низу куртки, а так само на капюшоні або коміри забезпечують більш надійний захист від несприятливих погодних умов.

Модернізовані доповнення
Відстібається «снігова спідниця», численна кількість кишень і отвори для вентиляції, розташовані під руками і закриття захисною сіткою і блискавкою – все це в значній мірі підвищує функціональність і практичність курток Burton. Крім того, додатковий дашок на капюшоні, флісовий воріт-стійка, додатково захищені блискавки дозволяють забезпечити не тільки неперевершений рівень захисту, але і комфорту спортсмена.

Крім усього іншого, модельний ряд курток і штанів Burton включає в себе моделі найбільш яскравих забарвлень і ексклюзивних фасонів, які чудово виглядають і в повсякденному житті.