Відпочинок в Тунісі: який курорт вибрати?

5-24-2018

Все почалося з того, що я отримала зарплату. Не дуже велику, але і не дуже маленьку, а так: ні туди, ні сюди. “Саме час попоЗавдяки своєму географічному положенню та історичної долі, зберіг у собі ісламські традиції і ввібрав частки європейської культури, Туніс є цікавим місцем відпочинку для втомленого за рік туриста. Тут є і прозорі чисті води Середземного моря, і скелі вкриті смереками і корковими деревами, і прекрасні пляжі, і центри таласотерапії, велика кількість історичних пам’яток, кафе і ресторанчиків, магазинів з безліччю традиційних і автентичних сувенірів. При цьому кожен зможе знайти тут відпочинок по душі – тут можна і шумно повеселитися, і приділити час цілющим процедур, і спокійно відпочити на найчистіших пляжах. Головне вибрати правильний, відповідний вашим бажанням курорт. Рекомендую вибрати https://xn--80aannbpjgej1a8b.com.ua/klimat-i-pogoda-zanzibara-kogda-luchshe-ehat-na-zanzibar-2017/

Гаммарт
Гаммарт – смый дорогий і помпезний курорт Тунісу, знаходиться в передмісті столиці країни. Тут є найбільший талассоцентр, він розташувався в будівлі готелю The Residence, невелике поселення Ла Марса з дорогою нерухомістю, прекрасними ресторанами і фантастичними видами на руїни Карфагена, красивий, забудований виключно біло-блакитними будинками місто Сіді-Бу-Саїд і саму столицю Тунісу.

Пляж Гаммарта в квітні.
При цьому сам Гаммарт живе насиченої ділової життям, і він чудово підійде для тих, хто хоче скупатися в морі і поніжитися на теплому піску, але і від міської суєти віддалятися не хоче. Тут також можна знайти хороші пам’ятні сувеніри зі скла, посуд і, звичайно, прекрасно зшиті традиційні костюми.

Вид на туристичну зону Гаммарта.

Табарка
Перебуваючи на півночі Африки, в регіоні, оточеному пустелями, не очікуєш зустріти скелі і хвойні ліси, але все це є в самому північному курорті Тунісу Табарке. Місце підійде для любителів тиші, спокою і розслабленого відпочинку. Тут не так багато готелів, тому пляжі відносно вільні навіть у піковий сезон.

Порт Табарки.

Крім пляжів, тут є поля для гольфу. Звідси зручно зробити поїздку в Крумирские гори, звідки можна привезти не тільки прекрасні спогади, але й красиві килимки, які тчуть тут же. Також звідси зручно добиратися до термального курорту Хаммам-Бургіба.

Будівлю форту в Табарке.
Хаммамет
Найвідоміший і найпопулярніший курорт Тунісу, куди з’їжджаються туристи з різних країн світу. У місті також бували багато відомі представники богеми і еліти – від світових лідерів до всесвітньо відомих акторів. Тут же розташовується літня резиденція президента країни. При цьому Хаммамету вдалося зберегти затишок – у місті багато зелених садів, в глибині яких ховаються білосніжні вілли.

Вулиці Хаммамета.

На курорті цілком природно уживаються галасливі і веселі міські дискотеки і тиша кращих у країні центрів таласотерапії; великі та красиві сади сусідять з щільною сучасною забудовою – безумовно, в Хаммамет варто їхати за максимально насиченим і активним відпочинком.

Пляж Хаммамета.

Набель
Всього в 15 кілометрах від Хаммамета знаходиться місто Набель. Тут не так багато готелів, зате місто відомий чудовими гончарними виробами, красивими цитрусовими садами і руїнами давнього міста.

Руїни стародавнього міста в Набеле.

Вирішивши зупинитися в Набеле, ви отримаєте тихий і затишний відпочинок. Тепле море і піщані пляжі, прогулянки по затишним міськими вуличками і квітучим пагорбах в околицях – прекрасний варіант для спокійного відпочинку, а якщо вам раптом захочеться «здригнутися», завжди можна з’їздити в Хаммамет.

Пляж в Набеле.

Сусс
Ще один веселий, галасливий і популярний серед молоді місто, розташоване в східній частині узбережжя країни. Незважаючи на те, що в місті є місця і готелі для респектабельного відпочинку, набагато більше в Суссі недорогих готелів нижчою зірковості.

Узбережжя Сусса.
Туристів тут чекають величезний вибір кафе і ресторанів на будь-який смак і гаманець, безліч магазинчиків з простими і недорогими сувенірами, а також веселі і відв’язні нічні дискотеки, де можна «відірватися» на повну котушку усім відпочиваючим. А до настання темряви завжди є можливість з’їздити на екскурсії по країні – розташування Сусса прекрасно для цього підходить, бо відстань до всіх головних визначних пам’яток приблизно однакове.