Як скачати музику в інтернеті.

2-16-2018

Як скачати музику в інтернеті.
Тобто, воліють користуватися сайтами, які надають прослуховування музики в режимі онлайн, більша частина людей. Ці дані, безперечно, тішать тих, хто веде боротьбу з порушниками авторських прав. До того ж, останнім часом на просторах віртуального світу дуже часто стали з’являтися все нові і нові ресурси, що дозволяють злочину без закону прослуховувати якісні записи. І це – незважаючи на те, що майже всі користувачі Інтернету знають, що за нелегальне скачування матеріалів, захищених авторськими правами, їх чекає покарання у вигляді штрафу від десяти тисяч до п’яти мільйонів рублів. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Ummon.
Багато хто робить це для того, щоб зібрати власну колекцію музики або фільмів (фільмотеку). Винятком є випадки, коли з Інтернету викачувався матеріал для подальшого продажу. І таких людей судили – хтось заплатив величезні штрафи, хтось досі відбуває покарання у місцях не настільки віддалених. І всім їм доводилося звертатися за консультацією юриста, наймати адвокатів. Але закон суворий щодо піратства.
Отже, що ж повинен знати людина, яка дуже любить музику і жити не може без фільмів, і який вважає за краще качати ці матеріали безкоштовно в Інтернеті? Скачувати музику і фільми з Інтернету можна лише за умови, що ви її качаєте для приватного перегляду або для своєї музичної колекції або фільмотеки. Закачувати ж продукцію, захищену авторським правом, не можна. Такий вчинок буде розглядатися як незаконне використання твору, що охороняється авторським правом.