Як вибрати офісні меблі?

8-5-2018

Перш за все вам необхідно знати вихідні параметри: розміри приміщення, кількість співробітників, передбачувану кількість відвідувачів і, звичайно, суму, яку ви готові витратити на меблі. На московському ринку нижня планка вартості одного робочого місця – близько 200 доларів. Зазвичай це стіл, підкатна тумба, крісло і невелика шафа для документів. Хочу порекомендувати купить офісні меблі на сайті https://mebeloffice.com.ua/index.php?categoryID=28 по найкращій ціні

Перший параметр меблів – її якість. Воно залежить не від країни виробництва, а від того, скільки грошей виробник вклав у виробництво. Тому хороша меблі може бути і української, і російської, і малайзійської, та італійської. Якість – показник комплексний і складається з відповідності кільком основним вимогам. Меблі повинна бути зручною і конструктивно продуманою. У ній повинні бути присутні всі елементи, необхідні в офісі. Дізнайтеся, чи є в даній серії те, що може знадобитися вам не тільки сьогодні, але й пізніше. Бувало, що, зіткнувшись з необхідністю розширення офісу, клієнт з подивом дізнавався про відсутність у даній серії шаф для одягу.
Різноманітність елементів повинно забезпечити вбудовування меблів в будь-яке приміщення. Меблі повинна забезпечувати різні конфігурації робочих місць.

Серед елементів повинні бути такі, які дозволили б сформувати reception (приймальні зі спеціальними стійками вище основного рівня столів). Можливо, вам потрібні або в майбутньому знадобляться такі елементи. Меблі повинна враховувати сучасні тенденції в організації бізнесу (комп’ютеризацію та ін.) Тому в серії бажано наявність комп’ютерних столів, столиків для оргтехніки, підставок.
Меблі повинні легко збиратися і розбиратися. У вас повинна бути схема, за якою складальники меблів змогли б зібрати меблі (8-10 робочих місць) за 1-2 години. При цьому після одноразового збирання-розбирання меблі повинна виглядати як нова. Якби ви знали, скільки з вигляду красивою і доброю меблів списується у шлюб після кожної меблевої виставки, на якій вона коштує всього кілька днів! Багато в чому це пояснюється економією виробника на забезпечення якості: слабка фурнітура (петлі, гвинти та ін.), неміцні матеріали облицювання особових і бічних панелей, погана упаковка.

Офісні меблі з якого матеріалу краще вибрати: ДСП або МДФ?

На довговічність офісних меблів впливає матеріал і покриття основи, його опір зовнішнім впливам. ДСП і МДФ – найпоширеніші матеріали для виготовлення офісних меблів для персоналу. Застосування ДСП виправдано з технологічної точки зору: вона дозволяє створити рівну поверхню для нанесення поверхневого шару, легше кроїться, ріжеться і обробляється, ніж натуральні матеріали. Крок вперед в цьому напрямку – плита МДФ, що складається з ще більш дрібних частинок, ніж ДСП. МДФ технологічніше, менше схильна до розмокання при випадковому і, як правило, агресивному впливі вологи. Офісні меблі з МДФ набагато невибагливі у використанні, ніж офісні меблі з натуральних матеріалів.

До достоїнств ДСП можна віднести чудову для офісних умов зносо – і термостійкість, до недоліків – обмежені можливості імітування натуральних порід деревини. Поєднання цієї основи з високоміцними, водостійкими та гігієнічними покриттями, такими як ламінат або меламін, дає прекрасний результат. Якщо вам необхідний колір поверхні офісних меблів, нагадує натуральні породи дерева, краще зупинитись на меблях, покритих ламінатом. Оперативна меблі облицьована меламіном – відносно товстим шаром полімерного покриття – набагато більш пристосована до офісних умов.

Як вибрати кабінет керівника

Робоча зона керівника виходить за рамки безпосередньо кабінету, і включає в себе, як правило, приймальню, зону переговорів, яка може поєднуватися з зоною відпочинку. Приймальна поєднує робочий простір секретаря (помічника) керівника з місцем, де партнери, клієнти або співробітники фірми очікують прийому. Тому до цього приміщення пред’являються особливі вимоги.
Приймальна повинна бути досить світлою, обов’язково наявність вішалки для верхнього одягу, диванів або м’яких крісел, журнального столика для журналів, буклетів. Оформлення приміщення залежить від загального корпоративного стилю, а також від побажань керівника. У нашій практиці був випадок, коли керівник державного підприємства висловив побажання оформити приймальні в темних тонах, щоб відвідувачі відчували певний дискомфорт і навіть трепет перед зустріччю з начальником.
Кабінет керівника, крім зручності і функціональності, повинен відповідати принципам респектабельності і солідності. Серед стилів, які зустрічаються в кабінетах керівників, переважають, а часто і переплітаються класичний і сучасний “техно” стиль.
Меблі в кабінеті керівника відрізняється від усієї решти меблів в офісі своїм дизайном, величиною, технічним оснащенням, матеріалами, з яких вона виготовлена. При виготовленні меблів для кабінетів керівника використовуються дорогі матеріали.
Корпусні меблі (столи, шафи, тумби і т. д.) проводиться із застосуванням деревини. Найчастіше це натуральна шпона, яка служить обробним матеріалом. Їм покривають поверхні столів і фасади шаф і тумб. Ексклюзивні комплекти меблів для кабінетів можуть мати елементи, виконані з масиву цінних порід деревини, або декоровані дорогими сортами натуральної шпони.
Найпоширеніші матеріали для виробництва таких меблів – високоякісні плити МДФ з покриттям з меламіна, ламіната або натуральної шпони.

При виборі меблів для кабінету керівника зазвичай звертається увагу на три головні вимоги:

1. Показність. Головне завдання, яке повинен вирішувати кабінет керівника – представницька, т. к. перше враження клієнта або ділового партнера формує зорова інформація. Як правило, меблі відіграє основну роль в інтер’єрі і тому повинна максимально відповідати іміджу організації та висловлювати корпоративний стиль.
2. Функціональність. Керівникові потрібні такі меблі, яка забезпечить виконання всіх робочих процесів – робота з документами та їх зберігання, робота з комп’ютером, прийом відвідувачів, проведення переговорів і нарад – і при цьому буде дозволяти відчувати себе природно і зручно. Тому друга важлива вимога до директорської меблів – функціональність і зручність.
3. Бездоганна якість. Найоригінальніша чи модна, але при цьому неякісна меблі, миттєво зруйнує всю серйозність іміджу. Так само від якості матеріалів і комплектуючих безпосередньо залежить термін служби меблів. Ну, а гідне якість завжди коштує дорого.

Корисні поради щодо вибору офісних меблів.

При виборі офісних меблів зверніть увагу на товщину плити, якість обробки кромки – від цього безпосередньо залежить термін її служби. Для підвищення практичності офісних меблів краї стільниць обклеюють стрічкою з ПВХ. Мінімальна товщина панелей ДСП повинна бути 18 мм (для офісних столів бажано більше). Дізнайтеся у продавця, яка фурнітура йде на виготовлення даної офісних меблів. Італійська фурнітура досить надійна в експлуатації. Офісні меблі для персоналу повинна мати регульовані по висоті опори, а в кріпильних елементах – відсутні “одноразові” гвинти типу “шуруп” або “конфірмат”. При огляді офісних меблів переконайтеся, що матеріал покриття не відшаровується. Слабка фурнітура (петлі, гвинти), неміцні матеріали облицювання особових і бічних панелей, погана упаковка або неправильні умови зберігання офісних меблів можуть призвести до поломок.