Як вибрати підшипники

8-12-2019

Как выбрать подшипникиЧи варто говорити про те, що вони періодично виходять з ладу. Саме з цієї причини необхідно знати критерії, які дозволять здійснити вибір найбільш підходящого підшипника. Інтернет – магазин підшипників надає широкий асортимент самих різних підшипників. Перевага магазину полягає в можливості отримання рекомендацій щодо вибору підшипників для конкретних валів.
Також хочемо вам порекомендувати 2rs.com.ua

Спочатку необхідно розуміти, що підшипники слід вибирати на підставі навантаження, яка буде на них здійснюватися.
Радіальну навантаження безпечно сприймають виключно підшипники з голчастими роликоподшипниками. Вони розподіляють навантаження, що позитивно позначається на загальному знос підшипника. Комбінована навантаження більш небезпечна в плані тривалого впливу. Для її якісної переробки вибирають роликові підшипники з конічними роликами. При цьому не варто забувати про те, що всі типорозміри вибираються строго по ГОСТу.

Беручи до уваги подані рекомендації, забезпечується можливість вибору підшипників, які найкращим чином підійдуть для конкретного вузла. Іншими словами, більш надійний вибір підшипника в принципі не може бути здійснено.
Не варто забувати про те, що характер навантаження також має великий вплив на вибір підшипника. По характері навантаження може бути періодичною або постійною. Крім того, розрізняють типи навантажень – вібраційна або ударний.

Частота обертання безпосередньо впливає на ресурс конкретного підшипника.
Чим вона вища, тим швидше вийде ресурс підшипника. Небагато знають про те, що під ресурсом розуміється збереження роликів/ кульок підшипника, а також зовнішнього обмежувального кільця. Збільшена частота обертання призводить до збільшення тертя. Отже, частини починають зношуватися в посиленому темпі. Знизити тертя можна за допомогою різних середовищ, в яких працює підшипник (повітря, вода, масло і т. Середовище покликана знижувати тертя і тільки. Однак не варто забувати про те, що обладнання може функціонувати в агресивному середовищі.