Як зробити сайт

1-6-2019

Как сделать сайт
Оберіть зручний спосіб реєстрації: через соціальні мережі або через введення email і пароль. Збережіть або запам’ятайте дані, які вказали. Потім вони знадобляться для входу в аккаунт.
Також хочемо вам порекомендувати сайт
Виберіть тематику для свого сайту і перед вами з’явиться список шаблонів для фотографів. Ви можете переглянути відповідні вам шаблони.
Наступний крок: вибір імені сайту.
При виборі тематичного шаблону система запропонує заповнити основні дані про вас або вашої компанії: ім’я та прізвище, ваші роботи (можна додати відразу або пізніше), посилання на акаунти в соціальних мережах. Після заповнення всіх даних натисніть кнопку . Основні налаштування сайту включають в себе вказівку назви сторінки. Те, як вона буде відображатися в списку сторінок.
Вкладка включає в себе перелік налаштувань для відображення сторінок на вкладках браузера і у пошукових системах: заголовок, опис, ключові слова. Тут також можна вказати адресу сторінки і заборонити індексацію цієї сторінки.
Розглянемо, як заповнити контентом кожну зі сторінок. Можливість імпорту останніх записів з вашої сторінки Facebook. Ця функція може стати в нагоді, якщо ви вже керуєте своєю групою в цій соціальній мережі.
І просто почніть вводити текст матеріалу.
Просто перетягніть віджет в праву частину, розміщуючи його в потрібному місці сторінки. Після розміщення віджета, натисніть на нього для редагування.
Сторінка вже містить віджет , ви можете використовувати його, після того, як редагуєте.
Сторінка містить віджет , ви можете використовувати його.
Наведений у даному розділі порядок наповнення контентом носить рекомендаційний характер. Ви можете наповнювати будь-які сторінки сайту будь-якими доступними віджетами.
Перед додаванням сайту в пошукові системи його потрібно опублікувати.
Перейдіть в розділ Щоб сайт був видний в пошукових системах, необхідно додати його в панель управління сайтом Google і Яндекс.
Натисніть кнопку , потрібно ввести дані для входу в обліковий запис Google.
Значить сайт доданий в Google і скоро з’явиться в пошуку.
Натисніть кнопку , потрібно ввести дані для входу в аккаунт Яндекс.
Статистика сайту потрібна для відстеження кількості відвідувачів, які заходять на сайт.
Ви можете підключити інструменти аналітики Яндекс.
Натисніть кнопку і статистика буде підключена.
Ви будете направлені на сайт Google Analytics.
Ви завершили початкову настройку і запустили свій перший сайт.