Де в Європі найкраще працювати та подорожувати

10-17-2019

Європа – це величезний континент з безліччю різних країн і культур. Якщо вам подобається ідея працювати та більше дослідити континент, то у вас є великий вибір. Плануючи поїздку, спершу потрібно визначитися, скільки часу у вас є в розпорядженні, які країни вам подобаються, а також який тип посади ви шукаєте. Можна вибрати одну країну, або якщо ви трохи гнучкіші, то можете поєднувати отримання нового досвіду, подорожі та роботу в різних містах чи країнах.

Замість того, щоб просто прилетіти з дому до пункту призначення, можна також набратися пригодницького духу та обрати інші способи транспорту. Є можливість подорожувати суходолом автомобілем, автобусом, поїздом або забронювати тур. Також можна добиратися до обраної країни, завітавши в декілька інших по дорозі, використовуючи одну з різних дешевих авіакомпаній. Якщо ви все ще зважуєте свої варіанти, можливо, вам варто ознайомитись із цією статтею про візові вимоги для поїздок по Європі для роботи та подорожей, які мають дати вам більше ідей щодо маршрутів та потенційних напрямків роботи. Нижче наведені деякі з напрямків, які зараз користуються попитом як серед туристів, так і заробітчан.

1. Кіпр

Тепла погода, смачна їжа, нічне життя та неймовірні пляжі – лише деякі з тих причин, які можуть змусити вас подумати про подачу заявки на літню роботу на Кіпрі. Багато європейських студентів прямують до Кіпру, щоб працювати влітку, аби поласувати сонцем і нічним життям у таких місцях, як Айя Напа. Можна знайти різні робочі місця, в основному у сфері розваг та продажів.

2. Чехія

Коли-небудь думали про викладання англійської мови за кордоном? Ми настійно рекомендуємо Чехію. Ви отримаєте досвід іншого життя у Східній Європі та відчуєте її самобутню культуру. Більшість людей шукають роботу в Празі, яка є великим культурним містом, пов’язаним з безліччю міжнародних аеропортів. Більшість викладачів-іноземців до приїзду проходять курс TEFL, який допоможе вам працевлаштуватися. Подумайте про Чехію вже сьогодні.

3. Бельгія

Думаючи про пошуки роботи в Європі, ви, можливо, навіть не згадували Бельгію. Ця країна пропонує чудове співвідношення ціни та якості, сучасні міста та багату історію. Тут же знаходиться головний офіс Європарламенту. Якщо ви хочете подати заявку на стажування в Європі, то Бельгія – один з найкращих варіантів для отримання досвіду.

4. Італія

Любите піцу та пасту? Невже крім цього треба ще щось аби переконати когось поїхати на роботу до Італії. Італія – це все, про що можна мріяти, і навіть набагато більше. Мода, їжа, стиль та всесвітньо відомі місця, такі як Рим, Мілан та Венеція. В Італії також є фантастична транспортна мережа, тому ви матимете багато вільного часу для подорожей та огляду всіх частин країни. Їхати викладати англійську мову в Італії також популярно серед іноземців.

5. Франція

Франція – одна з найбільш відвідуваних країн світу. Окрім всесвітньо відомих міст та історичних пам’яток, Франція також пропонує велику кількість літніх, зимових та цілорічних робочих місць. Ми настійно рекомендуємо подати заявку на роботу в зимовий лижний сезон у Франції. Якщо ж гірські пейзажі вас не приваблюють, такі міста як Париж чи Ніцца є дивовижними місцями для життя, яким просто неможливо знайти рівню. Франція також чудово пов’язана з рештою Європи, що робить подорожі та переміщення досить легкими та доступними.

6. Греція

Шукаєте спосіб життя на свіжому повітрі з фантастичним кліматом? Греція, можливо має складнощі з економікою, але роботу знайти можна. Звичайно, зарплата буде не така вже й висока, особливо якщо порівнювати з іншими європейськими країнами, але на повсякденне життя, яким ви стовідсотково будете насолоджуватися, вам точно вистачить. Чимало іноземців вже сьогодні працюють на грецьких островах, які просто вражають своєю красою.

7. Португалія

Тепла погода, доброзичливі місцеві жителі, культурні міста та неймовірні пляжні курорти роблять Португалію одним з найкращих сезонних напрямків роботи в Європі. Ви можете поїхати в місто Лісабон або Порто, а для більш туристичного напряму ми рекомендуємо регіон Алгарве на півдні.

8. Іспанія

Іспанія вже давно є популярним місцем для міжнародних робітників. Якщо ви хочете бути в центрі нічного життя та вечірок, ви можете подати заявку на роботу на Ібіці або Тенеріфе, серед інших популярних варіантів – Мадрид, Валенсія та Барселона. Оскільки всі вони є одними з найпопулярніших туристичних напрямків у світі, готельно-ресторанний сектор пропонує чимало робочих місць, включаючи офіціантів, хаускіперів, кухарів тощо. Ще одним варіантом для молодих людей, які мають мінімальний досвід роботи – це працювати дилером в казино. Більшість сьогодні вже знають про основи карткових ігор через популярність покерних онлайн-платформ. Щорічно Європа, і особливо Іспанія, проводять одні з найбільших турнірів, для яких також потрібно багато персоналу.

9. Норвегія

Норвегію часто називають однією з найкращих для життя країн, і з поважних причин – конкурентна заробітна плата, хороші умови праці та одні з найкращих умов для проживання у світі. Чимало сезонних робочих місць у Норвегії можна знайти у сільському господарстві та фермерстві, але в містах є також професійні та тимчасові посади. Осло – це популярний вибір серед подорожуючих та заробітчан. Проте їхати в Норвегію без грошової подушки не радимо, адже витрати на життя там досить високі.

10. Великобританія

Запитайте у більшості людей, які живуть за межами Великобританії, де вони найбільше хотіли б працювати і, швидше за все, вони назвуть Великобританію. Тут можна очікувати чи не найвищі зарплати у Європі, полікультурне суспільство та наявність робочих місць майже в усіх галузях. Звичайно, потрапити в Лондон, одне з найкрасивіших міст у світі, не так вже й просто, але воно того варте.