Комп’ютерний стіл: корисні поради покупцям для вдалого вибору

6-4-2019
Як правильно вибирати комп’ютерний стіл, на що звернути увагу. Які параметри являються найважливішими

Люди, що проводять багато часу за комп’ютером, нерідко чують у свій адрес докори щодо своєї постави. І вони у більшості випадків справедливі. Пов’язано це з тим, що у вирі робочих чи учбових завдань людина навіть не помічає, наскільки неправильне положення займає її хребет. Змінити ситуацію допоможе вдало вибраний комп’ютерний стіл, що за усіма своїми параметрами підходить до конкретного власника.

Обираємо комп’ютерний стіл з урахуванням цілей та призначення

6z9B-gn27tdRy0BBJChqtAQzkR9QxjUXIW1bQtTLqYjus51eW3aA5HyKQYlfKsC9IvWPOLRHsEIgH23M65Z2CPCVX2_IfDAUnIKckJ6ER0xYvZmZmdqVsdszV9TvP_cOTd_3tLSu

Кожен покупець обирає стіл, чітко розуміючи, у який спосіб він буде найчастіше використовуватись. Враховуючи це, потрібно замовляти конкретну модель меблів. У продажу представлені наступні столи для комп’ютера:

  • прямокутні;
  • кутові;
  • підвісні.

Останній варіант — вдале рішення, якщо комп’ютер потрібен лише, щоб іноді перевірити пошту або провести пару годин у соціальних мережах. Такий стіл кріпиться до стіни, и у складеному стані виглядає, як звичайна компактна полиця з дверцятами. Подібна модель стане у пригоді і тим, у кого надзвичайно бракує вільного місця у приміщенні.

Прямокутні комп’ютерні столи — вибір традиційній, що зберігає свою актуальність на протязі багатьох років. Такі моделі незамінні для постійного, тривалого використання техніки, їх площина дозволяє розмістити усе необхідне робоче або учбове обладнання. Розмістити меблі можна у будь-якої стіни офісної або жилої кімнати.

Кутовий стіл — модель, що підходить до установки у невеликих приміщеннях або кімнатах з нестандартним плануванням. Це дуже вдалий вибір, якщо на корисній площині також треба розмістити велику кількість допоміжного технічного обладнання.

Надійність та довговічність меблів — чим визначаються ці параметри?

7KLgWVjWkNa3CMaUDZounwofls7eEyqUyLe_kuviXHRHWEt9Ev8S0T-8SxLwO6rhkhxLbcmmC0jBCuB7U1PCoy65p3d1TIAFN0CSuLWwCwkfggynKPZnIM4OKsjc7V0U5itf43xf

Яким би зручним та вдалим по дизайну не був комп’ютерний стіл, кожного покупця цікавлять його експлуатаційні параметри. Вони залежать від якості матеріалів, що використовують виробники. Основу будь-яких моделей практично завжди складають металеві та дерев’яні елементи.

Для виготовлення металевих елементів пріоритетними вважаються сплави з високими показниками міцності. Додатково усі деталі повинні пройти антикорозійну обробку у вигляді порошкової фарби або хрому.

У якості дерев’яного матеріалу для бюджетних комп’ютерних столів використовуються ДСП та МДФ. Обираючи моделі, основу яких складає ДСП, покупцю слід впевнитись, що товщина плит складає не менше 17 мм. Для меблів з більш високої цінової категорії перевага віддається натуральній деревині клену, буку, яблуні та горіха.

У деяких випадках виробники використовують у меблях скло. Такі моделі мають дуже ефектний дизайн, особливо якщо мова йде про матові або глянцеві елементи з цього матеріалу.