Манікюр шелак на короткі нігті

5-18-2020
Місячний Манікюр 2018 Шелаком на Короткі Нігті на Осінь, Модні ...

В даний час на ринку є безліч видів лаку. Кожен має плюси і недоліки. Манікюр шелак на короткі нігті посів особливе місце в нігтьової індустрії. Також хочемо вам порекомендувати Кривий Ріг более детально здесь покриття нігтів гель лаком.
У чому особливість шелаку?

Даний засіб має ряд переваг, які не-зрівняються з іншими засобами. Особливість шелаку:

    Не потрібно нарощування нігтів.
    Зробити манікюр можна самостійно в домашніх умовах.
    У складі не є шкідливі компоненти, тому використовувати його можна навіть вагітним.
    За один раз здійснюється фарбування нігтів і їх корекція.
    Засіб тримається міцно і не вигоряє.

Манікюр шелак на короткі нігті

Шелак на коротких нігтях робить їх доглянутими, а також сприяє зростанню. Навіть під товстим шаром кошти, ніготь не псується і не шарується. Спеціальні компоненти насичують його необхідними мікроелементами, які зміцнюють пластину і допомагають відростити її до необхідної довжини.

Нанесення кошти на нігті

Зробити манікюр шелак на короткі нігті вдома легко. Щоб нігті вийшли гарними, варто дотримуватися правил.

Основні моменти при нанесенні засобу:

    Якщо планується зробити простий манікюр коротких нігтів, то в першу чергу потрібно обробити кутикули. Поверхня повинна бути ідеально рівною, без задирок.
    Далі потрібно вибрати форму нігтя. Враховувати потрібно розмір пальців. Якщо вони довгі, тоді варто зупинитися на квадратному або прямокутному вигляді. Коротким пальцях підійде закруглена.
    Довжина нігтів, повинна бути однаковою. Шелак має властивість виділяти всі погрішності.
    Вибір малюнка є одним з важливих пунктів. Фарбування даними засобом здійснюється по центру пластини. Тому візерунок краще вибирати вертикальний, френч або його зворотний варіант.
    При зміні дизайну коротких нігтів, шелак здирати не можна. Прибрати його необхідно тільки спеціальними засобами.

Манікюр шелак на короткі нігті

Особливість роботи з даними засобом полягає в просушування кожного нанесеного шару лампою. Спочатку нігті покриваються базою, потім обробляються крайні градієнти. Наноситься фарба за допомогою спонжа. Після укладання шари потрібно закріпити і просушити. Утворився липкий шар стерти за допомогою спирту.

Манікюр шелак на короткі нігті набирає все більше популярності серед молоді. Невеликого розміру пластини будуть виглядати доглянуто і елегантно.