Огляд The Division 2

4-4-2019

Обзор The Division 2
Вашингтон опинився на межі катастрофи. Спецзагін, одним з агентів якого є ви, став останньою надією людства на порятунок перед повним його знищенням. Ви повинні, просто зобов’язані дати потужний відсіч вороже налаштованим фракціям і відновити порядок у світі.
Також хочемо вам порекомендувати Купить The Division 2 PS4 Киев, Украина
Кожен знайде в ній щось для себе. Що ж, буде ще як мінімум стільки ж — в битвах з новими ворогами і з застосуванням нових навичок. Ласкаво просимо в Темну зону.
Ті ж спеціалізації в кінці «сюжетки» — не просто додаткові види зброї з рідкісними боєприпасами, а цілі гілки з пасивними навичками і поліпшеннями, на які треба довго збирати очки. Навіть перша частина з усіма її проблемами змогла завоювати аудиторію, а друга їй поступається хіба що в сеттінге. Аж надто красиво виглядав засніжений Нью – Йорк, але це чиста смаківщина. І в останньому випадку гра дає абсолютно унікальну можливість відчути себе.
Якщо ви сумуєте по – крутому екшену, любите бігати в рейди і лутать, то вам дорога прямо в нову гру від Ubisoft.
Тут є приємна стрілянина, різноманітний відкритий світ з безліччю деталей, непоганий ІІ ворога і просто тонна контенту, який виправдовує вартість гри. Але є один важливий нюанс — всі ці плюси в першу чергу помітять ті геймери, які будуть грати разом з друзями. При одиночному проходженні є великий шанс занудьгувати вже до середини проходження кампанії. Задоволення від чудової бойової системи вкотре затьмарює одноманітність. І начебто грають непогано, але. Звичного для Ubisoft «проривного» сиквела тут немає.
Це відмінний кооперативний шутер з прекрасною графікою, детальним оточенням і цікавими битвами з комбінуванням бойових умінь – особливо на тлі жахливого Anthem. Крім цього, треба віддати належне Ubisoft за оперативні правки ігрового процесу і наявність адекватного эндгейм – контенту після фіналу історії. З іншого боку, посередній сюжет, нецікаві NPC і проблеми у разі одиночного проходження навіть із закликом випадкових гравців. Ви можете стати першим( ою), додавши свій. Виставляйте оцінки для загального рейтингу, залишайте свої відгуки та поділіться зі своїми друзями в соціальних мережах.