Чудовий зимовий відпочинок на Розі Хутір

0
509

Поїздки на гірськолижні курорти в зимовий час вже стали традиційними для багатьох росіян. Сьогодні Роза Хутір, один з вітчизняних курортів Червоної Поляни, здатний запропонувати відпочинок, відповідний світовим стандартам сервісу та безпеки. Новітня туристична та спортивна інфраструктура, відмінні траси та найрізноманітніші розваги перетворять відпустку в справжню зимову казку.

Роза Хутір – молодий російський гірськолижний курорт, перші траси були відкриті для відвідування тільки в 2010 році. Всього за кілька років на цій території були збудовані квартали Олімпійського села, нові готелі, гірськолижний центр, сноу-парк, фрістайл-центр і безліч об’єктів туристичної інфраструктури.

Титул кращого російського гірськолижного курорту, отриманий Роза Хутір в 2015 році, підтвердив високий рівень проведених перетворень. Проводити канікули в Сочі на Розі Хутір воліють різні категорії туристів Росії і зарубіжжя – цілорічний курорт надає всі необхідні умови, як для зимового, так і для літнього відпочинку, а також для проведення змагань міжнародного масштабу з зимових видів спорту.
Великолепный зимний отдых на Розе Хутор

Як підготуватися до поїздки
Великий вибір готелів Троянди Хутір дозволяє знайти оптимальний варіант розміщення на будь-який бюджет і вимоги туристів. Подорожують поодинці, в колі великої компанії або з маленькими дітьми можуть підібрати гідне проживання у відповідності зі своїми потребами. При цьому варто розуміти, що основний туристичний потік в Розу Хутір стікається саме в зимовий період, тому необхідно бронювати відповідне житло заздалегідь. Особливо це стосується тих дат, які повинні відбутися великі спортивні та розважальні події курорту.

Найкраще переглянути всі актуальні пропозиції тут – туристична компанія має значну практику роботи з готелями Краснодарського краю, пропонуючи поїздки на чорноморське узбережжя з привабливими цінами і на вигідних умовах. Крім бронювання потрібного варіанту розміщення, варто також заздалегідь замовити додаткові послуги, які будуть актуальні під час відпочинку: трансфер, столик в ресторані, квитки на екскурсії та заходи.
Великолепный зимний отдых на Розе Хутор

Зимові розваги для всіх
Перед першою поїздкою на гірськолижний курорт багато туристів вважають, що весь дозвілля може бути пов’язаний тільки з зимовими видами розваг – наприклад, заняттями сноубордом або гірськими лижами. Однак інфраструктура Троянди Хутір включає в себе безліч об’єктів, що дозволяють кожному знайти підходяще заняття:
-Гірськолижні траси, сноуборд-парки і катки.
-Магазини.
-Кафе і ресторани.
-SPA-салони.
-Дитячі клуби і розважальні центри.

Більшість трас Троянди Хутір підходять для досвідчених спортсменів, але, крім них, на території курорту розташовані три траси для новачків і початківців лижників. Доставку до вершин трас здійснюють відразу 20 підйомників, включаючи дитячий варіант «Чарівний килим». Сноу-парків на курорті теж декілька, вони розраховані на любителів сноубордингу різного ступеня підготовки – від професійних райдерів до юних сноубордистів.
Щоб відпочити після активних занять, можна зробити легкий шопінг в модних бутиках і сувенірних магазинах. Також варто відвідати ресторани, бари і кафе курорту – подібні заклади на Розі Хутір пропонують різноманітну кухню і високий рівень сервісу. Максимальне розслаблення подарують SPA-центри курорту – більшість з них розташовано в готельних комплексах, тому любителям всіляких масажів та інших процедур краще заздалегідь забронювати розміщення в готелі, який володіє необхідною інфраструктурою.
Великолепный зимний отдых на Розе Хутор

Маленькі гості курорту зможуть провести насичені та цікаві дні зимових канікул на Розі Хутір. Спеціалізований клуб «Мама House», що приймає дітей різного віку на території Олімпійського села, запропонує юним спортсменам захоплюючі змагання, конкурси та дискотеку. Центр розваг «Парк чудес» буде радий відвідати будь-яка дитина, небайдужий до незвичайних експериментів і цікавим експонатом. Сімейний візит на етнографічну експозицію «Моя Росія» з тематичними павільйонами у вигляді міні-копій регіонів нашої країни, допоможе дізнатися багато нового про культуру та традиції рідного краю.
Великолепный зимний отдых на Розе Хутор

Зимові поїздки на Троянду Хутір – це подорож у дивовижний куточок нашої країни, де з’єдналися красива природа і передові технології. Серед засніжених гірських вершин облаштовані багатокілометрові лижні траси і центри спортивних змагань, сучасні готельні комплекси, модні магазини і ресторани високої кухні, щоб подарувати гостям курорту незабутній відпочинок з високим рівнем сервісу.