Онлайн-ставки на киберспорт

1-24-2020

Онлайн-ставки на Кіберспорт на сайті букмекерської контори lootbet.
Кіберспорт як спортивна дисципліна сформувалася відносно недавно, але вже має мільйони глядачів і шанувальників. Найбільші кіберспортивні турніри збирають неймовірні призові фонди. Призовий фонд минулого the International склав більше 34 мільйонів доларів. Ця цифра дуже близька до розмірів призового фонду на турнірах Великого шолома з тенісу. У цій статті ми розглянемо, що собою являють ставки на комп’ютерні ігри, і чому Кіберспорт так цікавий для ставок.

СТАВКИ НА КІБЕРСПОРТ В БК csgobettings-ДИСЦИПЛІНИ


Кіберспорт-це не одна дисципліна, як футбол. Всередині є поділ на конкретні комп’ютерні ігри. Ставки на Кіберспорт в букмекерській конторі приймаються на наступні ігри:

 • CrossFire
 • CS: GO
 • Dota 2
 • Hearthstone
 • F1. Pro series
 • League of Legends
 • PUBG
 • Rainbow Six
 • Starcraft II
 • World of Warcraft
 • WOT


Від інших букмекерських контор 1хStavka вигідно відрізняє широка лінія. В інших БК присутні тільки головні турніри та кіберспортивні матчі. У той час як на csgobettings можна укласти парі навіть на найнезначніші онлайн-змагання. ДУмаю вам також буде цыкаво почитати гид по киберспорту, тут багато цыкавого.

СТАВКИ НА КІБЕРСПОРТ В csgobettings — НА ЩО МОЖНА ПОСТАВИТИ


Різні дисципліни припускають різну розпис. Це залежить від правил гри і формату проведення турніру. Але можна виділити кілька основних результатів, на які можна поставити:

Результат матчу. Тут все просто-гравцям потрібно вибрати, хто вийде переможцем поєдинку. Ігри можуть проходити у форматі Bo1, Bo3 або Bo5. Тут цифра означає кількість карт, якщо виражатися футбольною термінологією, «таймів». Таким чином, є матчі, в яких гра ведеться до однієї перемоги (Bo1), двох (Bo3) або до трьох (Bo5). Також на деяких турнірах граються матчі з двох карт – в таких іграх можлива нічия.
Результат карти. Як вже говорилося вище, мова йде про результат» тайму ” кіберспортивного поєдинку.
Тотали і фори. Все залежить від гри. Наприклад, є фора на карти, раунди і «кілли».
Крім цього, в кожній комп’ютерній грі зустрічаються спеціальні варіанти ставок, наприклад, хто візьме наступного дракона в League of Legends.

КІБЕРСПОРТ-СТАВКИ ОНЛАЙН НА КОМП’ЮТЕРНІ ІГРИ


У кіберспорті дуже непросто виділити фаворита. На команду, яка сильніша за свого суперника, може даватися коефіцієнт як на аутсайдера.

У будь-якій кіберспортивній дисципліні є величезна кількість факторів, які можуть вплинути на гру. Піки і бани героїв, патчі, травми гравців, сила чемпіона в певний відрізок часу і ще багато нюансів, які впливають на коефіцієнти.

Тому гравці, які добре розбираються в кіберспорті, можуть робити ставки онлайн з дуже вигідним для себе коефіцієнтом.