Пакувальні стрічки з полімерних матеріалів

0
311

В даний час упаковку будівельних матеріалів різного типу проводять за допомогою полімерних і сталевих стрічок. Такий матеріал можна застосувати і для роботи з цеглою, і з металопрокатом, і з деревиною. У більшості випадків вибір падає на стрічку, виготовлену з поліпропілену або поліестеру.

Поліпропіленові стрічки
Пластичність, легкість та хороша міцність на розрив роблять полімерну стрічку вельми затребуваною у різних галузях. Поліпропіленова стрічка для упаковки дозволяє забезпечити належний рівень збереження вантажу. Упаковка полімерною стрічкою забезпечує оптимальну збереження вантажу при перевезенні, і під час навантаження-розвантаження. Такий матеріал безпечний і не стає причиною травм, на відміну від сталевого.

Естетичний вигляд такої упаковки також вище, ніж металевої, адже полімерні стрічки не залишають іржавих слідів на товар. Між двома типами стрічок: поліпропіленової і поліестерової основна відмінність полягає в розривному зусиллі. Не варто плутати даний матеріал з скотчем пакувальним, оскільки у нього немає клейкою боку. Стрічка використовується для обв’язки. Поліпропіленова — для вантажів вагою до 500 кг.

Стрічка ПП дуже затребувана на поліграфічних підприємствах і фабриках з виробництва паперу і картону. Часто її замовляють підприємства деревообробної та харчової галузей. Такий недорогий і простий витратний матеріал дозволяє ефективно вирішувати питання упаковки коробок різного розміру. З цією метою тару обертають стрічкою, натягують її і скріплюють кінці з допомогою спеціального пристрою.

Кінці можуть скріплюватися як за допомогою металевих скоб, так і шляхом зварювання. Ширина даного пакувального матеріалу зазвичай становить 5 — 18 мм, товщина 0,35 – 1,15 мм Стрічка підходить як для ручних пристроїв упаковки, так і для автоматичних. Поставки здійснюються її в намотуванні на картонні втулки діаметром 200, 280, 406 мм. Поліпропіленові стрічки придатні до повної переробки, придбати їх можна на сайті www.plenkapack.ru.

Поліестерові стрічки
Поліестерові стрічки з’явилися відносно недавно. Їх параметри міцності можна зіставляти з параметрами сталевої стрічки. При цьому поліестр має більш високі показники еластичності, і вага в 7 разів менше, ніж сталь. Матеріал демонструє хороший рівень стійкості до хімічного впливу і ударних навантажень.

Стрічка з поліестеру для упаковки підходить для обв’язки вантажів великої та середньої тяжкості. Виробники пропонують матеріал шириною 9 – 19 мм і товщиною 0,15 – 1,15 мм. Руйнівне навантаження тут така ж, як і у сталевої стрічки, а еластична розтяжність набагато вище. Вірніше, сталева пакувальна стрічка цим властивістю взагалі не має.

Виробляти упаковку важких виробів з допомогою поліестерової стрічки дешевше і надійніше, ніж з допомогою сталевий. Вона здатна витримувати високі температури і не реагує на вплив ультрафіолету. Перебуваючи під сильним натягом, така стрічка має здатність зворотної деформації, тому у разі зменшення обсягу вантажу вона не перестане виконувати свої функції.