Основні види велоодягу

0
521

Велоодяг являє собою спортивну модифікацію одягу, спеціально призначену для поїздок на велосипеді. Як правило, виготовляється вона з матеріалу, що володіє властивостями еластичності і влагоотведения. Для того, щоб не створювати перешкод під час руху, велоодяг має облягаючий крій.

Екіпіровка велосипедиста відрізняється своєю різноманітністю (шоломи, підшоломники, маски, окуляри, рюкзаки тощо), а також яскравістю кольорів, що дозволяє створити ефектний індивідуальний стиль для кожного велолюбителя. Якісна велоодяг, купити яку можна в інтернет-магазині «Brooklet», характеризується, в першу чергу, своєю зносостійкістю і довговічністю, а також багатим видовим різноманіттям.

Вибираючи відповідну екіпіровку для прогулянок на велосипеді, зверніть увагу на легкість і оперативність онлайн покупок. Сидячи вдома, ви можете детально вивчити основні характеристики одягу даного напрямку і вибрати найбільш підходящий варіант. Більше того, демократичні ціни і широкий асортимент продукції не залишать байдужим найвимогливішого покупця.

Основні види велоодягу
Одяг для велосипедистів повинна бути комфортною, практичною і функціональною. В залежності від погодних умов, вона може бути літньою і зимовою.
Одягаючись на велопрогулянку, вам можуть знадобитися наступні складові стильного спортивного способу:
-велосипедки (велошорти) – є головним і ключовим елементом спортивної екіпіровки. Мають облягаючий крій і виконують захисну функцію в процесі їзди на велосипеді;

-веломайка – буває як облягаючого, так і вільного крою. Виготовляється з матеріалу, що значно прискорює процес випаровування вологи. Відмітною її характеристикою від звичайної майки є наявність кишень на спині і блискавки на грудях;

-велокуртка – одяг, що забезпечує Вам комфортну поїздку на велосипеді в будь-яку погоду. Вибираючи дану різновид одягу, слід віддавати перевагу виробам з тонкого мембранного матеріалу, що володіє відмінними вітрозахисними і теплоізоляційними функціями;

-велоштани – за фасоном і основних функцій близькі до вело шортів, єдина їх відмінність – довжина виробу, збільшує загальний показник захисних властивостей. В основному, розрізняють два різновиди велоштанов обтягуючі моделі з лямками, світловідбивачами і блискавкою на халяву, а також моделі вільного крою, що володіють не меншою комфортом і практичністю;

-велоноски – не дивлячись на свою здавалося б дріб’язковість, варто серйозно поставитися до вибору цього елемента одягу, оскільки вони забезпечують Ваш комфорт у процесі тривалих подорожей на велосипеді. Оптимальним варіантом будуть моделі середньої довжини зі спеціальною гумкою (для надійної фіксації на нозі).

В цілому, купуючи одяг для велоспорту, необхідно керуватися наступними критеріями:
-дихаючі тканини яскравого кольору;
-обов’язкова наявність світловідбивачів;
-наявність кишень;
-достатня щільність матеріалу.
Підібравши для себе відповідний екіпірувальний комплект для велосипедних прогулянок, Ви забезпечите собі комфортну їзду за будь-якої погоди.