Цікаві факти про рибалку (4 фото)

0
665

Риболовля – цікаве і цікаве захоплення багатьох чоловіків. Корисне дозвілля, поєднується з захоплюючим хобі. Для когось риболовля – професія, а для когось- стан душі. Риба і риболовля є основною темою розмови у 70% чоловіків. Вони частенько розповідають про незвичайний улов, перебільшуючи дані про рибу, яку зловили. Розповіді, бувають цікавіше риболовлі.

Відомі випадки
За даними Міжнародної асоціації спортивного рибальства, самою важкою рибою, яка живе в річках і озерах, став величезний осетер, вагою в 212 кілограм, зловив американець, Джой Паллотта, з Каліфорнії.

Цікавий випадок стався біля берегів Нової Зеландії. Риба тягла катер, 80 кілометрів, вагою 12 тонн, а потім обірвала волосінь. Тривала ця “прогулянка” більше 32 годин. Рибою виявився, марлін, шести метрів у довжину, вагою понад 600 кілограмів.

Рекордсмени рибальства
Нове досягнення в цій області, належить бельгійському жителю, Жаку Изенбаерту, обогнавшему в кількісній гонці, всієї виловленої риби, раніше відомих переможців. Кількість улову склала, 652 штуки.

Житель Англії, Генрі Ентоні Посон, відзначився при лові на блешню – муха, він досяг найкращих результатів у риболовлі.

За отриманими даними і правилами Міжнародної федерації з проведення кастингу, максимальна відстань, закинутої риболовної мережі, склала 175,01 метра. Рекордсменом і переможцем у змаганні став німець, Вальтер Куммероу.
Интересные факты о рыбалке (4 фото)

Неймовірних розмірів біла акула, вага якої склала 1208 кілограм, довжина 5 метрів, була спіймана австралійцем, Ельфом Діана, у 1959 році. Інша акула, вага якої склала 1537 кілограм, була спіймана пізніше, але цей факт так і не був зафіксований, по тій причині, що зловили її на м’ясо кита.
Интересные факты о рыбалке (4 фото)

Французька команда є абсолютною переможницею в командному заліку, зі спортивної рибної ловлі, 12 разів. Кращим в особистому заліку, 3 рази поспіль, став француз – Робер Тесе. На міжнародній конфедерації зі спортивного рибальства, була представлена особлива лінія одягу для риболовлі – Rboots. В цьому одязі і виступали спортсмени.

В допомогу рибалці
В наші дні все велику популярність отримують ехолоти, для виявлення риби на глибині. Перші ехолоти з’явилися в 1940 році минулого століття, використовувалися вони для вимірювання глибин. Військові суду, могли виявляти і потім атакувати підводні човни ворога, без гідроакустичного спостереження або дослідження. В ті часи, прилади “сонари” (від англійського “sonar”) були таємницею, розголошення, якої переслідувалося згідно із законом. Через кілька десятиліть і эхолотам знайшли застосування в мирному житті. У 1957 році з’явився перший ехолот для риболовлі. Принцип роботи пристрою, отримали загальнодоступність. Всі ехолоти Хамминберд з цінами на сайті www.fishelandia.ru
Интересные факты о рыбалке (4 фото)

На сьогоднішній день вилов риби є прибутковим і цікавим заняттям, як для рибалок-одинаків, так і для риболовецьких суден, оснащених сучасним устаткуванням і мають великий штат співробітників.

Ловіть рибу, насолоджуйтеся риболовлею і будьте щасливі!